Що станеться дітям, які забувають про ювілей матері: доля навчить уроку

Ніхто не хоче виростити старий. самостійнийй Ймовірно, тому з віком сім'я грає все більш важливу роль для людини. Особливі надії для дітей та дітей. Однак очікування не завжди зустрічаються.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона хоче поділитися історією 70-річної жінки, яка реалізована на її день народження, що її діти забути її народження. Угорний син Я приніс її в пансіонат для літніх людей, пообіцяв відвідати, але швидко забути про своїх обіцянок. На щастя, ця історія завершилась досить щасливою.



Угорний син Анна Павловна сидить на лавці в стаціонарі, і сльози пливли її обличчя. Вона перевернула 70 день. Якби до недавнього часу вона була досить молода жінка, і тепер вона бабуся, вже починала вісімнадцяти років. Не можна привітати. Один з них залишився в цьому пансіонаті.



Так, мій привітав мене. Так, молода медсестра, Женя, приніс яблуко, сказав кілька теплих слів. Але це не полегшує. Я не був тут протягом трьох тижнів. А дочка на зустрічі не зможе дізнатися, не бачив 9 років.

Анна Павловна лацінай Як він і його чоловік переїхав до міста, як він купив "гігулі" і потрапив в аварію на них, як він пішов самостійно з двома дітьми. Як і у вихідні дні миття підлоги в під'їздах, щоб Коля і Даша мала щось носити і носити. Він сподівається, що вони будуть рости і стати помічниками. Але не вийшло.

Коля без батька виросла ще більше диредевілу, була з неперевершеними компаніями, потрапила в погані оповідання. Я майже пішов до в'язниці. Це гарне, що мій мама знайшов гроші, щоб купити. Я оплачував борг за рік.



Ряд з дочкою A Dasha ... Вона одружилася, мала дитину, але хлопчик виріс дуже хворим. Анна Павловна практично не побачила свого онука, так як її дочку довелося переїхати до іншого міста, де був спеціалізований медичний центр. Чоловік Дашина не може стояти його довгий час, він згорнув. Але вона не дала, працювала, лікувала дитину.

Тоді вона отримала разом з деякими Олег, дочка якого мала подібне захворювання. І все, здається, краще, підписано. Але раптом Олег був в стаціонарі, довелося робити термінову операцію. Тоді Даша перевернулася до Анни Павловни за допомогу.

Дочка знав, що її мати мало заощаджує. Але мама побачила нову дочку чоловіка тільки один раз в її житті, він був дивним до неї. Всього незнайомця.

Крім того, Анна Павловна вже давно вирішила дати гроші сина на весілля. Коля знайшла дівчину і нарешті збиралась розпочати сім'ю. Так вона повернула дочку. Не бачив Даша. Якщо я знав, що це буде виглядати так...

412480 р.

Де син? Я не зроблю. В першу чергу дівчина побачила скромно в іншій квартирі, але швидко опинилася. Анна Павловна почала робити пам'ятки, вона могла потішити її матір'ю. Син спочатку стояв, а потім з дружиною.

На місяць і навпіл назад, голодний син приніс свою матір тут. Поглиблене лікування для поліпшення здоров'я. Він відвідав один раз, а потім зникнув, він навіть не викликав. І вона не досягла його, якби її син і телефон були назавжди вимкнені.



Зіткнувши гірко, Анна Павловна приступила до пансіонату, але раптом вона була зупинена. Увійтий Невизнаючи вуха, жінка повільно перевернулася і побачила молодій жінці, що кинулася до неї. Вона визнала її легко, якщо вона не була відокремлена протягом дев'яти років. Він був дочкою, Даша.

"Щасливий день народження, мама. Я нарешті знайшов тебе. Кока не хоче адреси, але я швидко розтріскував його. Я бачу, що ми не говорили для цього. Зараз буде різним. Ви будете жити з мною, тепер у мене є великий будинок, є кімната для всіх, сказав Даша, змішуючи її матір.



Я сподіваюся, що ця історія продовжує щастя. А Анна Павловна проводить фінальну стадію свого життя з власною дочкою та онуками, а не десь в пансіонатному будинку з небайдужим колективом.

І радий, що Даша в кінцевому підсумку зробив правильний вибір, згущений матір'ю. Люди повинні бути в змозі прощати один одного. В іншому випадку, кожен буде на стороні втрати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное