Чоловік робить запашну домашню ковбасу, я допоможу поділитися своєю мудрістю

Мій чоловік робить все м'ясо в домашніх умовах. Я не дуже люблю готувати, але я знаю м'ясо і як це зробити. І домашня ковбаса в духовці, як правило, його коронне блюдо. Я дам, навіть мій бабуся в с. ніколи не приготував його так смачним. Коли мій чоловік варить, я просто стояти і дати цінні вказівки.



І сьогодні хочу поділитися з вами своїм підписом рецепт, який я шукав, поки я стояв над головою.

Домашнє ковбаса в духовці Інгредієнти
  • 1 кг м'яса свинини
  • 200 г телятини
  • 100г лард
  • 2 зубчики часнику
  • 2 яйця
  • сіль
  • перець-мікс
  • цукор
  • 1м свинячий


Підготовка
  1. По-перше, потрібно добре промити куртки. Ми купили їх, вже змиваємо і засолюємо, але ще раз вимиваємо. Потім потрібно залити їх холодною водою, додавши трохи оцту. І залишити його на годину. 199070Р.



  2. Прийміть начинку готовий. Для цього все м'ясо і сало необхідно засипати в фаршу фарш.



  3. Потім додайте в фаршировані спеції за смаком, трохи цукру, часнику і яєць. Після цього потрібно добре перемішати і збити.



  4. Далі використовуйте м'ясорубку, щоб заповнити м'ясорубку. Не краватка закінчується.



  5. Після цього надішліть ковбасу в духовку до готовності. З зубочисткою промивають ковбасу з часу, знімаючи повітря. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Тепер можна подавати гарячу ароматну страву на столі.





Домашнього приготування ковбаси в духовці неймовірна. Чоловік говорить весь секрет, щоб вибрати хороший м'ясо і переконайтеся, що додати деякі вуаль. Це робить менше жиру і смаків набагато краще. І не забувайте про часник. Адже це запорука смачної домашньої ковбаси. Якщо ви любите його, ви можете додати більше. Але не переборщити його, щоб зберегти смак м'яса.

До речі, ковбаса ще може бути закрита в банки, якщо необхідно зберігати її протягом тривалого часу. Ми зазвичай робимо невеликі порції, але це не погана заготовка. Зручно, якщо ви хочете відкрити банку ковбаси. Ви робите домашню ковбасу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное