Їжа подається над рецептом піци без борошна, такий смачний ви ніколи не пробували

Іноді я не маю часу. варитий А потім картопляна піца приходить на допомогу. При бажанні можна зробити його більш корисним, замінюючи інгредієнти з низькою кількістю аналогів.

Але тут я збираюся показати, що мені подобається. Ви можете, як вони кажуть! Ця піца була навіть рекомендована дієтологами.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки картопляй Це може бути будь-яким!

Габаритний зображення

Картопляні інгредієнти
  • 2-3 картопля
  • 2 яйця
  • 2 помідори
  • ковбаса
  • 2-3 ст.л. л рослинної олії
  • сир
  • спеції, сіль, перець за смаком
  • зелений


Підготовка
  1. Перший варіант: промийте картоплю, очистіть і наріжте тонкими пластинами. Помістіть картоплю на паперовий рушник для видалення зайвої вологи. Другий варіант: подрібнити картоплю на великій тертці, а потім вичавити з соку.



  2. Покласти картоплю на сковороді рослинним маслом в парному шарі. Нагрів під кришкою на невеликому вогні близько 10 хвилин.



  3. Виріжте ковбасу або шинку для начинки. Подрібнити сир і подрібнити зелень ножем. Виріжте томат на колах. Mozzarella - це найкращий сир, але я cheddar, це смачно.



  4. У зручному контейнері збийте яйце з вінком. Додайте сіль, перець і улюблені спеції для піци за смаком. Залийте деякі піци. Нагрів протягом 3 хвилин під кришкою.



  5. Застібка. Картопляна база з плитою на іншій стороні. Покласти начинку у вигляді ковбас і помідорів, посипати зеленню і сиром. При бажанні оливкові або консервовані кукурудзи можна додати в піцу в якості начинки. Покрийте піцу кришкою і обсмажте до розтоплення сиру.





  6. Це, піци на основі картоплі готовий. Бодибилдерши!





Ви також можете дізнатися, як зробити піцу зі сквошу в каструлі всього за 10 хвилин. Ви можете поїсти цю страву щодня!



Картопляна піца оригінальна і смачна! Приготувати дуже швидко, головне, щоб не потрібно змішати тісто. Як начинку можна взяти як ковбасу, так і варену курку. Я також дуже подобається варіант гриба. Тільки вони повинні бути обсмажені заздалегідь!

Якщо у вас є непристойна сковорода, піца легко з'їсть в пластину, якщо ні, то будьте обережні не подряпини покриття. Випивання цієї піци краще. ГарячийАромат не поступається своїй борошняній аналогу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное