Тепер подивіться, що дівчата, які брали участь у шоу «Бойс», дивовижні зміни

У той же час, на вітчизняному телебаченні, шоу «Бойс». На екранах зібралися всі сім’ї. Дуже цікаво спостерігати зміни дівчат з різними долями. Останній сезон програми був випущений в 2021 році, і перший в 2016 році. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що зараз виглядає екс-бойфрендс. Перетворення дивовижна!

У шоу «Бойс» беруть участь дівчата з важкою долею. Хтось не знає, як впоратися з агресією і поведінками незрівняно. Хтось мав піти через секс зміни. Саме через це один з найяскравіших учасників 2-го сезону шоу. Софі Берідзей

1518946

Instagram / @sofiberidze Софі зрозумів, що вона хотіла стати повноцінною дівчиною, як підліток. Це викликало багато проблем. У той же час, телешоу допомогло героїні вірити в себе і почати рухатися впевнено в напрямку її інших снів. Наприклад, тепер Берідзе є успішною моделлю. Вона бере участь в модних шоу і фотосесії відомих фотографів.

Саша-Настя Смірнова - Учасник 3-го сезону «Бой». Аудиторія пам'ятала не тільки її незвичайне ім'я (хоча насправді її ім'я просто Настя), але і дайвінг-антетика, з якою молода леді здивувала всіх оточуючих. У минулому дівчина під керівництвом сипучого способу життя. Але після закінчення шоу вона змінила багато. Нестя почала одягатися більш стримано, а також знайшов чоловіка своєї мрії. Не так довго, Смірнова стала матір'ю вперше.



Веб-сайт: www.sashasmirnova120 Сезон 5 конкурс Тіна Франк. Він залишив проект з величезною кількістю шанувальників і шапок. Аудиторія запам’яталася незвичайним зовнішнім виглядом. У шоу Тіна нарешті зрозуміла, що вона дійсно є і що її виклик. Я повинен сказати, що вона досягла успіху. Вона змінила багато і почала свою модельну кар’єру.

Габаритний зображення

Instagram / @thetinafrankk Сезон 1 конкурс Христина Білокопітова Я зумів зробити його до фіналу шоу. Вона була однією з тих дівчат з пальцем в роті. Вона може стати для себе і знав ціну. У проекті юна леді назвала себе королевою. Хоча Христина була набагато більш жіночною, ніж інші, вона також потрібна трансформація. І зовні і внутрішньо.

319190

Сьогодні Belokopytova веде активний спосіб життя, подорожі та розвиває свій блог в Instagram. Дівчина знаходиться в великій формі, вона часто ділиться своїми фотографіями і деталями її повсякденного життя.

Як змінилися учасники виставки «Бойс» Ми також захопили трансформацію Вікторія Бєляєва, відомого під псевдонімом. Копірайтй Дівчина стала фіналістом 5-го сезону шоу. І під час перебування на проекті вона досягла значних успіхів. Наприклад, завдяки фахівцям вдалося знайти жіночий початок. І хоча вона не змінила багато вперед (тату на обличчі не може вийти), внутрішньо вона стала абсолютно іншою особою.



Instagram / @_lil_kasper_offical Vika веде здоровий спосіб життя і хоче зробити бізнес. Вона нещодавно випустила свій власний берез. Румор має це, що Костя все ще планує змінити секс. Однак це може бути просто чутки.

Ще один яскравий учасник шоу "Бойс" - Тетяна Бураяй Вона отримала впевнену перемогу в 2-му сезоні передачі. У минулому вона була справжньою бульбою: вона поводиться і виглядала доречно. Проте участь у проекті змінило ставлення до життя. Це свідчить про те, що Tanya провела свою перемогу в шоу на вищій освіті. Тепер дівчина працює як татуювання художника. 150,000 людей слідувати за нею в Instagram.



Українська Нарешті я хочу поділитися неймовірною трансформацією Анастасія Кузнецовай Я пам'ятаю її Це не дивно, оскільки колишній скандаліст став різною людиною. Хочу сказати, що участь в шоу непросто для дівчини. Наприклад, вона була звернулася з проекту, але завдяки її наполегливості вона зуміла повернутися до неї.



Веб-сайт: www.kuznecova.org Після закінчення 2-го сезону шоу, Настя взяла участь у святкуванні, «Бойс за кордоном». Зараз займається організацією різноманітних заходів, а також планує працювати на телебаченні. Дівчина здається дуже щасливою.

Агреді, дуже дивний вигляд. Це не менше, ніж у погляді, що стало набагато більш впевненим. Цікаво, що учасники виставки ви пам’ятаєте найбільш?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное