Євген Клопотенко поділився рецептом рибних паличок, які діти і дорослі їсти з задоволенням

Сьогодні я пропоную приготувати дуже смачно. хлібні паличкий Просто підготуйте, що ця страва має одну функцію. Після декількох хвилин все зникає з столу. Так потрібно зробити велику порцію відразу. Не кажучи вже про те, що мій хлопець мав закуску як на щоках. Його стосунки з рибою досить класно.



У блозі відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Останнім часом я готували за своїми рекомендаціями. Не вдалося!

Рибні палички в паніровці Нерідко рибні палички в паніровці обсмажують в глибокому обсмажуванні. Дешеве куряче філе. Але цей рецепт набагато простіше і здоровіше. Ми запікаємо палички в духовці, тому можемо зменшити кількість жиру в закусці. Це чудове рішення для тих, хто переглядає свою вагу. До речі, як бонус до сьогоднішньої страви, я також поділуться простим рецептом для рибного соусу.

Склад для рибних паличок
  • 2 філе полублока
  • 350г сухари
  • 1 яйце
  • 150г пшеничного борошна
  • 1 жовток
  • сіль
  • чорний перець


Соус інгредієнти
  • 200мл Грецький йогурт
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • сіль
  • зелений


Підготовка
  1. Робимо маяк першим. Для цього пропускають через м'ясорубку полулокно філе. Якщо ви хочете бути більш ніжною текстурою, ви повинні зробити це двічі.



  2. Посипати і поперчити подрібнену рибу за смаком. Потім додайте 2 ст.л. паніровки і жовтка. Змішайте всі інгредієнти, а потім перемішайте фарш своїми руками. На даному етапі можна перевернути на духовку 180 градусів, щоб її розігріти.
  3. В той же час зробіть кілька хлібів для рибних паличок. Збити яйце в окремій мисці. У іншому зв'язку з борошном, а в третій - сухарями, які залишилися. Форма з отриманих фаршированих паличок однакового розміру. Спочатку прокочуйте кожну в борошні, потім закопуйте її в яєчну суміш, а потім в паніровці. Повторіть те ж саме з усіма паличками.



  4. Обкладинка з пергаментним папером і викласти всі рибні палички в паніровці. Випікайте блюдо 20 хвилин при 180 градусах до появи іржі апетитні скоринки. В той час як запечені помади, зробіть освіжаючий соус.
  5. Для соусу в окремій мисці поєднують йогурт, сіль і подрібнені зелень. Потім додайте свіжовичавлений лимонний сік і перемішайте все. Подавати гарячі рибні палички разом з холодним соусом. Пальці хороші!





Редакційна консультація: Рибні палички в хлібопекарському хлібі - одна з улюблених страв британської. Подається з смаженою картоплею (або фрі) і соусом. Провідна англійська компанія для захисту мореів провела дослідження, згідно з яким ця закуска є найбільш екологічно чистим способом їсти море риби. Завдяки процесу приготування напівфабрикатів, які продаються в будь-якому супермаркеті.



Щоб зробити смачні рибні палички, можна сміливо використовувати різні рибки. Найкраще, як ви вже знаєте, є море. Наприклад, код, морський бас, хейк, полок, сказава, перч, флонгер або слухак. Я рекомендую приготувати страву самостійно, а не купити готову закуску в магазині. Особливо так як цей процес швидко і не дуже складно.



До речі, філе полулокна, яке ми використовували в сучасному рецепті, відмінно підходить для приготування інших рибних страв. Наприклад, мій колега Миколаї Ладуба розповів про те, як приготувати дуже серйозні і смачні рибні котлети з цього продукту. Обробка матеріалу за посиланням.

Якщо ви думаєте про те, як ввести рибу в свій раціон, зверніть увагу на рибні палички в паніровці. Я впевнений, що ваша сім'я оцінить цю страву. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное