Моя мама-в-одному поділіться рецептом тіста, який можна повністю розкачати без борошна.

Довгий час я хотів дізнатися, як приготувати. Першими спробами були невдалі. Але один день мій мама-в-право сказав мені, як зробити тісто для пельменів з окропом. Завдяки бездоганній консистенції, мої пельмені вийшли чудово, навіть якщо ви надішли їх на виставку. Я дуже вдячний моїй мамі. Я хочу поділитися цим чудовим рецептом з вами. Тісто так добре, що ви можете розкачати без борошна!



Тісто для кипіння води Інгредієнти
  • 1 ст.л. окропу
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст.л. сильний напій
  • 1 ч.л. солі
  • яйце
  • 3 ст.л. борошна


Підготовка
  1. Починаємо робити тісто. Для цього додайте масло, сіль і спирт на склянку окропу. Подивитись його добре.



  2. Покласти борошно в окрему ємність.



  3. Драматично залити суміш окропу іншими інгредієнтами в борошно і перемішати.



  4. Додати яйце. Тепер змішайте м'яке і еластичне тісто. Варто добре замішувати на столі. Потім поставте в целофановий пакет на півгодини. 721947 р.



  5. Після півгодини можна почати варити пельмені. Тест дуже простий у роботі, не потрібно додаткового борошна. Ви можете розкачати її на дошці з гомілки. Я запевняю вас, ні скидання не прилипне. Готові пельмені варять близько 5-7 хвилин.





Тісто для пельменів на окропу виходить дуже еластичним і добре прокочується. Робота з ним - це задоволення. Я ніколи не мав пельменя. І з цим тестом, пельмені виходять дуже ніжними, тісто не забито. Через це можна відчути весь смак начинки. Наприклад, я не люблю ці величезні пельмені, де одне тісто і майже не начинка.

Говорячи про начинку. Що можна загорнути в це тісто? Не дивлячись на те, що ви хочете. Звісно, літні ягоди чудово підходять для пельменів. Серед них полуниця, малина, вишні та навіть вишні. Моя сім'я і любила полуничну начинку. Немає насіння в ягоді, тому завдання спрощено. Хоча вишні пельмені, безсумнівно, класика.

Ви можете легко приготувати солоні пельмені, тісто нейтральний за смаком. Я впевнений, що ви знайдете власну версію начинки, яка порадує вас самим. Що таке пельмені?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное