Як я загубив Переміщення в Канаді

«Я зламаний переїздом до Канади. Коли друзі напишіть, що вони мисливські для канадської візи, ввічливо зберігають спокій! Доброго дня!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, що Канада може зробити. дивнийй Все про життя в дивовижній країні!

Переїзд до Канади

Дехто кажуть, що Канада є деякими магічними світами, а не країна, інші крім життя там і схвалити країну кленового листа. Дякуемо!

Перше, що написане в усіх книгах про Канаду, є безпечною. Канада дуже напляскване Низький рівень злочинності, особливо в невеликих містах. Моя сестра колись сказав мені, що вона забули впритул гараж (з якого є вхід в будинок) і пішла на роботу. Увечері всі речі були в своїх місцях, тільки сміття в гаражі трохи розкидані - полоскання рани.

Крім безпеки на вулицях міст і сіл, також варто відзначити фінансову безпеку. Якщо канадський громадянин або резидент потребує фінансової підтримки, країна забезпечить її. Це була справа під час пандемії, з тими, хто не в змозі працювати оплачується 2000 канадських доларів на місяць.

Тим, хто втратив свою роботу, також може отримати страхування від безробіття ($ 2000 на місяць), яка триває до 45 тижнів. Ті, хто не має дому, можуть отримувати притулок і їжу. В цій країні, і це правда.



У багатьох країнах пострадянського простору, великий будинок з власним садом, пара автомобілів, відпочинок на Кубі або Сполучених Штатах є близьким, і тому доступним.

Брендовані речі не тільки для багатих. Ми можемо купити брендовані якісні речі без думки, що ці черевики або сумки будуть їсти половину нашого щомісячного бюджету, і нам не доведеться нічого годувати котів. До речі, про підживлення, завдяки близькісті Мексики: свіжі ягоди та фрукти часто зустрічаються на нашому столі, навіть взимку, дякую Богу, вони цілком доступні тут!



Також варто відзначити людей і їх ставленняй Канада - країна переселенців, як майже одна в п'ять переселенців тут. Дуже важко відчувати себе як іммігрантів.

Я ніколи не чув тебе, "Чому ти прийшов?" мій сестра сказав мені. Навпаки, якщо канадці з'ясували вас тут, то вони поодинці запитують вас: Як вам подобається?



Канадці властиво відкрити, попіл (навіть занадто багато), посміхаючи і доброзичливі. Крім того, вони дуже толерантні до різних релігій, різних національностей і рухів. Свобода виразу є дійсно там.

Вони ніколи не вкаже пальця, якщо щось неправильно з вами. Вони не торкаються. Якщо ви заспівали, зламали або скинули щось випадково, ніхто не скоригуватиме вас за це, але, навпаки, вони просять: ви ОК?



Я дуже люблю спосіб в Канаді. любов і доглядати за нею. У 2016 році в лісі було заподіяно розмір двох бельгій. Після того, як промисловість загрожувала унікальному широколистому лісі, уряд вирішив змінити економічні моделі для збереження сайту.

Вода з крану також протікає чистою. Сестра сказала, що коли ви берете ванну, вода заливає синюшим відтінком. Багато людей п'ють воду з крану без використання фільтра.



Ціни на продукти харчування в Канаді являються значно дешевшими, ніж в Європі. Але послуги досить дорогі. Стрижка, масаж, манікюр – все це набагато дорожче, ніж ми звикли. Де беруть участь люди, набагато дорожче.

Тепер поверніться до болю багатьох канадців і відвідувачів - медицини. Так, це безкоштовно, але ви можете чекати місяців, щоб отримати право фахівця. Не хочете чекати? Не проблема – йти до приватної клініки, але ціни є величезними.

І спочатку потрібно перейти до терапевта (до нього до 100 доларів), а лише тоді він записує реферали іншим фахівцям.



Одним з найбільших переваг Канади є краса будинків, громадських будівель і територій навколо них. Будинки добре вкриті, чистими, красивими, на шляху немає сміття.

Але ця краса має свої недоліки. Ціни будинку Дуже високий – від 0,5 млн і вище, і це також стосується цін на квартири. У той же час оренда квартир і будинків досить фантастична. До речі, в Канаді досить низька іпотека, але ціна будинку не мала.



Якщо говорити про якість продукції, то є також помилка. Продукція GMO відштовхується з полиць органічно. Багато хто змушений їсти такі овочі і фрукти, які не мають смаку або запаху, і вітаміни не можна знайти в них, плюс це не дуже добре для організму, але деякі люди можуть дозволити собі купити тільки органічні продукти. Органічні вироби в 3 рази дорожче.

Це може стати сюрпризом, але в Канаді це велика угода. святой Згідно з Кодексом праці, відпочинок в Канаді триває 2 тижні для тих, хто працював на одного роботодавця менше 5 років. Після п'яти років працівник отримує 3-тижневий виїзд, і протягом всього 10 років вони мають право на 4 тижні. Але не так багато людей залишаються в одному місці навіть 5 років.



Пілінги
й ¶
Комунікація в Канаді зберігається до мінімуму. Діти найчастіше грають на подвір'ях, які можуть мати гойдалки, трамваї, надувні або реальні басейни і відпочинок.

Якщо ви хочете взяти когось або піти в гості, то, як правило, деталі обговорюються принаймні на тиждень заздалегідь. У дітей та дорослих людей похилого віку.

Це також досить щільна з розвагами. Не існує багато театрів, балетів, галерей, концертів можна 2 рази на рік. Ще один недолік Хочу згадати. суворість У північних областях взимку триває близько 6 місяців.



Редакційна колегія Пельменів Також пропонується дізнатися про плюси і мінуси проживання в країні Фордс, Норвегія. Північне королівство посідає серед кращих країн світу!





Пілінги Звичайно, є недоліки в кожній країні. І я думаю, що ви повинні знати про них, перш ніж ви переміщаєте. Знаючи плюси і мінуси руху і життя в КанадіВи зможете краще зрозуміти, якщо ви перебуваєте в Maple Leaf Land.

З самого себе я скажу, що я не планую рухатися в Канаду, але як турист, щоб відвідати цю країну я довго мріяв. Бажаєте жити в Канаді або іншій країні, або ви один з тих, хто завжди повернеться до рідних Пената? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное