Жоллі 33-річна мати 12 дітей говорить про її батьківство і відповіді, чи хоче вона знову породжувати

Церква Бритней. приправаЩо дуже дивно. Разом з чоловіком, Американець підніме 12 дітей, які подарували себе. Жінка була вагітна 11 років. Поки вона не має планів мати нову дитину, її чоловік не знає іншого. Як батьки керують справжньою справою так багато запою, читати далі в статті.



Instagram / @our_large_family_life Досвідчена мама Britney Church живе з великою сім'єю в Arkansas City. Вона зараз 33 і досвідчена мати 12 дітей. вона подарувала їй першу дитину, коли вона була тільки 16 років. Як правило, в цьому віці дівчата віддають від нещасного випадку.

Але це не Історія Britney. Після народження першої дитини вона знову вагітна, а потім знову. Так, за віком 19 років американці подбали трьох дітей. Вона мала немовляти один до тих пір, поки вона сказала себе на 32, "Я думаю, що я зробив!" Тим не менш, чоловік Кріс, який 30 років, не є оберненим для отримання іншої.

р.

Instagram / @our_large_family_life Britney має 7-річний Silas, 5-річний Крістофер Jr., 3-річних трилетів Олівець, Усгер і Abel, а також 11-місячний Roween. Жінки також мають 6 старших дітей від 2 попередніх відносин: 17-річний кризман, 16-річний Йорданія, 14-річний Калебр, 13-річний Жаце, 12-річний Заслужіння і 10-річний Єсалін.

5 років американці підняли п'ять дітей без допомоги. Вона зустрілася з чоловіком Крісом у 2014 році. У віці до її молодшого брата дочка Кризмана закінчила вищу школу.



Instagram / @our_large_family_life Britney Church - це мама 7 хлопчиків і 5 дівчаток. В цілому вона була в позиції близько 98 місяців, що майже 11 років. Всім дітям, крім походів, народилися природно. У той же час американський виглядає чудово. Якщо ви подивитеся на неї, ви не можете сказати, що вона мати 12 дітей. Можливо, я просто подумав у стереотипах?

Героїн оцінює своє здоров'я і вважає, що він може народжувати принаймні одну дитину. Тим не менш, вона не планувала. Однак це не дивно, адже догляд за жінкою вже досить. Незважаючи на підняття молодих дітей і господарських хорів, Britney керує успішними соціальними мережами.

Наприклад, 122,000 осіб підписуються на свій обліковий запис Instagram. І майже 2 мільйона людей стежать за її сторінкою TikTok. Це дійсно великі номери, які вимагають Britney для розміщення щось регулярно.



Instagram / @our_large_family_life Такий успіх дроблення прийшов до Американської завдяки великій родині. За її словами, люди люблять дивитися інші життя. У справі «Бритні» інтерес зростає, адже це не кожен день, коли ви познайомитеся з щасливою матір’ю 12 дітей.

Жінка ділить деталі свого сімейного життя з абонентами. Вона пояснює, як вона подорожує з багатьма дітьми. Також показує, де гроші йдуть від сімейного бюджету. Наприклад, тільки молоко, яке так люблять всі члени сім'ї, потрібно витратити не менше $ 200 на місяць.



Instagram / @our_large_family_life Незважаючи на те, що Britney має багато шанувальників, немає капелюхів онлайн. Деякі особистості почали відверто засудити жінку для того, щоб мати стільки дітей. Але вона не доглядає: Я використовую для догляду за мною багато чого іншого. Але це в минулому. Приєднуйся до себе!

Багато людей думають, що церква Britney є дуже релігійною людиною. Чому так багато дітей? Тим не менш, мама багатьох дітей відповідає всім вгадкам. Вона подарувала 12 разів тільки тому, що вона хотіла. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І тільки біля своєї сім'ї і друзів вона відчуває себе дуже щасливою. Чи не так, щоб у дитини?



Instagram / @our_large_family_life Покажіть мені, що ви думаєте про таких великих сімей? Наприклад, я думаю, що у дитини велика відповідальність. Так ви можете планувати вагітність, коли ви впевнено стоячи на ногах і зрозуміти, що майбутнє можна подарувати дитині. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное