Ніжний торт, який я взяв всі поставки миттєвої кави і не шкодував

Ще один день зробив дуже незвичайний. кав'ярня Один з найпростіших інгредієнтів. Я не можу стояти каву. У будь-якому випадку це успіх! Тож я впевнений, що ви готуєте цю угоду для своїх близьких. Тим не менш, для вас це займе трохи часу.



Веб-сайт: www.izabellasmailis Кавовий пиріг Щоб зробити кавовий корж, вам не доведеться мезитися навколо приготування меленої кави. Цей рецепт слід використовувати Кава з мішків або з баночки. Цей інгредієнт буде необхідний для самої тіста, а для заливки сметани, які будуть покривати торт. В результаті дуже ніжна делікація з легким кавовим смаком. Пальці добре!



Тест інгредієнти
  • 100мл кефір
  • 2 яйця
  • 100 мл рослинної олії
  • 150г пшеничного борошна
  • 1 ст. цукру
  • 3 ч.л. миттєва кава
  • 1 ч.л. соди
  • 1 ч.л. оцту


Наповнення інгредієнтів
  • 150г сметана
  • 1 ч.л. миттєвої кави
  • 3-4 ч.л. цукру


Підготовка
  1. Робимо тісто першим. Змішайте кефір з кавою до останнього розчиняється. Потім збити яйця з цукровим блендером до маси білого кольору. Залийте рослинне масло в неї і збийте його знову.



  2. Потім додайте до яєчної суміші кефір з кавою. Стирайте все разом. Потім додайте до майбутньої соди, оцту і просіяного борошна. Продовжувати збити тісто, поки воно однорідно і всі грудки розчиняють.
  3. Форма для випічки змащується маслом або рослинним маслом на волі. Тепла духовка до 180 градусів. Потім залийте тісто в форму і вирівняйте шпателем. Випікайте торт на 30 хвилин при 180 градусах. Перевірити готовність зубцем.
  4. Тим часом для заливки просто перемішайте сметану каву і цукром до повного розчинення. Змастити верхню частину торта з отриманою сумішшю і прикрасити за смаком. Наприклад, ви можете натирати чорний або молочний шоколад на великій тертці. Або просто посипати какао порошок.



  5. Подаємо торт з теплим або повністю охолодженим. У першому та другому випадку смакуватиме добре. Бон привіт!


Редакційна консультація: Кавовий тісто для приготування інших тістечок. Наприклад, якщо у вас немає регулярної форми в домашніх умовах, але є форма кекса, її використання безпечно. Це буде просто смачним і ароматним! Крім того, зверху торт можна залити шоколадною глазур'ю.



Веб-сайт: www.ponyatno_o_vkusnom В цілому підійде миттєва кава для створення величезної кількості страв. Так, наприклад, на нашому сайті була стаття з докладними інструкціями для виготовлення кавових квасів. Для любителів оригінальних напоїв! Крім того, мій колега Богдан Стасюк поділився рецептом освіження літньої фраппе на основі миттєвої кави. Я пропоную вам спробувати!

Я також дуже сподобався сирний торт з кавовим шаром. Автор рецепта Лілія Звіт. Ми часто ділимося своїми ласощами, як вони дійсно варто бачити. І це десерт не виняток!



І нарешті я хочу поділитися посиланням на незвичайний рецепт для освіжаючих коктейлів. Цей літній напій не тільки порадує яскравим смаком, але і життєздатним. Що потрібно вранці!

Покажіть мені, вам подобається миттєва кава? Можете використовувати його в кулінарії теж. Якщо ви поділилися своїм улюбленим рецептом з цим інгредієнтом. Я чекаю тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное