Зараз дивляться українські знаменитості, які пішли захищати свою батьківщину

З стартом повномасштабної вторгнення Росії в Україну змінилися речі. Люди змушені радикально перетворювати своє життя, хтось залишив свої будинки, хтось повністю змінив свою спеціальність. Також постраждали від урочистостей. Багато українських митців в один день змінили свої музичні інструменти для зброї. Всі вони не соромилися захищати свою країну.



І сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає про те, що митці вирішили підійти до країни і які ці персонажі виглядають як зараз.

Перед наставою, кожен з них займався мистецтвом. Хтось написав надихну музику, хтось знімав фільм або реінкарував у героїв фільмів. Однак в повному обсязі війна змінила все. З метою захисту батьківщини, їхнього дому та їхніх людей. Зараз вони, разом з іншими військовими гальмами, керують окупантами з нашого краю, ризикують їх життя. Давайте подивимося, як вони постраждали.

Антитіла Груп У перші дні війни група «Антитіки» з входом в термозахист. У Instagram гурт писав: Ми повинні презентувати альбом в студії або на радіо сьогодні, але студії не працюють. Вся країна працює трохи по-іншому. Вони все ще на миті.



Веб-камера Андрій Хливнюк Соліст групи «Бомбокс» Андрій Хливнюк також безперечно отруєний захист батьківщини. Через місяць він був поранений, але тепер він продовжує роботу. Він був, хто підняв весь флешмоб в Інтернеті. Він заснить пісню «Ой на Лузькому червоні Калини», яка зустрілася з людьми по всьому світу. І навіть легендарний Рожевий Floyd випустили спільну пісню з ним.



Веб-сайт: www.andriihorolski.com Олег Сенцов Український директор тільки в 2019 році повернув додому, звільнявся від тюрми в Кремлі. Він подякував всім, хто боровся за свою свободу і сказав, що бій не був. І тепер він продовжує боротися проти окупантів на передніх лініях.



Facebook / @Oleg Sentsov Akhtem Seitablayev Український актор і директор кримськотатарського походження також не могли б залишитися. На другий день повних загонів він закріпився в територіальному захисті Києва. Зараз бореться з окупантів на півдні України.



Веб-сайт: www.seitablaiev.com Олександр Пожинський музикант Олександр Пожинський не тільки війшов до війни, але й зумів відсвяткувати свій 50-річний. Він писав в Instagram: Я ранку 50. І я солдат. У мене є форма і кулемет. У мене є командир і товари в руках. Я не хороший солдат, але кожен день я спробую краще.



Ви можете побачити, як вони всі змінилися. Ця війна змінить нас. Проте ми не повинні відчайити, тому що наші захисники працюють безперечно, щоб наблизити нашу перемогу. Ми любимо всіх наших воїнів і променів для їх безпечного повернення додому. Ми віримо, що після нашої перемоги вони продовжать радувати нас своєю творчістю. Не є одним концертом, але не один фільм. Ми віримо в перемогу і в наших героїв!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное