Попередня стаття Продається простий сільський педагог з Грузії на аукціоні значущі речі, щоб допомогти Україні

До питання Хто допомагає Україні?Я можу сказати без перебільшення, «Всі». Всі цивілізовані країни і всі люди, які піклуються про долю нашого світу. Що може бути, хто хоче сприяти перемогі українського народу у всьому світі. Сьогодні ми будемо говорити про такий чоловік.



Всі цивілізовані держави підтримують Україну і не бояться викликати війну. І це коштує багато! ВПО знайшли і продовжують шукати притулок в Європі, США, Канаді та країнах СНД. Українці особливо тепло вітається в Грузії.

На благодійному концерті в рамках благодійного концерту «Оля Полякова». Вона вважає, що підтримка Грузії настільки велика, тому що вони не так давно переживають, що російська «ліберація» Так вони сприймають війну в Україні як продовження власної боротьби з Росією.



Україна допомогла не тільки відомими грузинськими На сьогоднішній день стаття про таку людину. Lado Abhazawa - сільський педагог, але він добре відомий в своїй країні. Перший лауреат Національної премії викладачів, який присуджується вчителям, які досягли значних висот у своїй професії.

Крім того, Lado проводить активну громадську діяльність. У районі, де він живе, багато людей знають його. Він бере участь у всіх важливих політичних та соціальних заходах. Він допоміг організувати деякі з них. На прикладі викладача турбували, що його студенти не мають доступу до Інтернету. Кілька років тому він почав продавати квіти для покриття інтернету.

Коли чоловік дізнався, що Росія зраджувала територію суверенної України, він вирішив діяти. Aphazawa відібрав нагороду Global Teacher Award, медаллю та золотом матері.



Акт селянського вчителя став основною темою обговорення. Він був запрошений Global Teacher Award, щоб дізнатися, чому він продав свою нагороду. «Для мене Україна важлива як рідна Грузія», - пояснює Ладо. Оскільки його дохід не дуже високий, він вирішив отримати гроші таким чином.

Абхазав створив власну акцію на підтримку України та оголосив благодійний фонд. Учні з 39 країн приєдналися до неї. Коли один з грузинських каналів зняв історію про Ладо, це вже половина мільйонів доларів.

р.

Веб-сайт: www.ladoapkhazava.com Більшість з усіх, Ладо було доторкнутися до ніг і відео українських вчителів, які дають уроки в бомбових притулках. Він був захоплений витривалістю і відданістю вчителів. Тоді Абхазва вирішив зробити все можливе для підтримки людей України. Він не тільки виріс гроші, але й пішов на проукраїнські мітинги.

У школі людина розповідає про своїх студентів правду. На фоні війни грузинські школярі почали вивчати українські суб’єкти. У класі вони дали різні презентації та переглядали тематичні фільми. Однак, учитель намагається уникнути всіх жахів, які відбуваються в Україні. Я боїться навчати своїх студентів.



«Я хочу сказати, що не єдина школа в Грузії, яка не проводить заходів з підтримки України», - сказав Ладо Абхазав. Він підкреслив, що він не єдиний, хто підтримує українців. Все про Грузію це робить і бажає Україна швидкою перемогою.

У інтерв'ю для каналу «1 + 1» Ладо Абгазава заявив, що його студенти давали йому свічки. Хтось купує їх і хто робить їх собі. Студенти просять вчителя приїхати в Україну, коли приходить мир і світли всі свічки пам'яті дітей, життя яких скоротилися війни.

182 р.

Чоловік не шкодує про те, що він проданий кільце до своєї матері, яка вже не жива. Його сім'я підтримала його, і він вважає його матір'ю, щоб зробити те ж саме. Ця історія доторкається до ядра. Вона знову зарекомендувала, що хтось може сприяти перемогі України. І це дорого!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное