Вставте, що потрібно встигнути варити в час черешні

Цікава Турка, яка живе поруч з трьома дітьми, навчала мене, як варити мус. вишняй Я запевняю вас, це десерт, який потрібно встигнути варити в часі черешні. Не шкодуйте!

Сьогодні видання. "Сайт" покаже вам спеціальністьКоли вишні в домашніх умовах. Для тих, хто не переносить солодких десертів!



Ягоди ягід
  • 2 ст.л. безшовних вишні
  • КСНУМКСг крем
  • 120г згущене молоко
  • 15г желатин
  • 60г води


Підготовка
  1. Промийте його і отримайте кістки з вишні. Поставте вишні (без насіння) в чашу блендера, потім залийте конденсовану вишню. Зробіть його однорідною.



  2. Приготувати желатин в окремому контейнері. Залийте його водою, перемішайте і залиште його, щоб запалити, поки ви збиєте вершки.



  3. Добре промийте вершки. Потім нагрійте желатин в мікрохвильовці (забирає близько 10 секунд) або в водяній бані і перемішайте його вершками. Якщо желатин швидко затирає від температури крему, суміш можна трохи прогрівати.



  4. Залийте крем желатин в конденсоване вишневе пюре. Дивитися його добре.



  5. За допомогою силіконового кондитерського мішка заповнюємо склянки або креманка змусом (може бути діагонально) для формування цікавої форми десерту. Ложка вирівняти мус, щоб отримати навіть краю. Поставте в холодильник на 2 години до заморожування. р.



  6. Ви також можете це зробити. шаруванняй Для цього розвести окропу полуниці, після розчинення желатину додати холодну воду. Залиште желе для охолодження до кімнатної температури. Коли мус повністю заморожений, заливаємо полуничний желе в неї. Дозволяти мене в холодильнику.





  7. Прикрасьте мус збитими вершками і свінгери і полуниця. Бон привіт!





І краще ознайомитися з докладним способом приготування цього десерту, дивитися відео з кулінарного каналу Ellena's Kitchen. Є багато перевірених рецептів!

про:blank

Також я пропоную дізнатися, як приготувати швидкий шоколадний торт з ягідними міжшлунками вишні, заощаджуючи від тривалості. Подаруйте свій час!



Мус з ягід дивно ніжний і десертиЗ днем спекотного літа!

Також цей мус відмінно підійде як крем для тортів, він добре зберігає форму після охолодження і одночасно залишається м'яким. Чудовий десерт, я рекомендую вам спробувати, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное