Як виглядає ваша дружина, коли вона щаслива?

Поява дружини завжди стане суперечливою темою. Ми часто приїжджаємо Коментарі від нерозголошення чоловіківДе вони відроджують зовнішній вигляд жінки, що проходить. Особливо багато критики падає на голову молодих жінок, які йдуть поруч зі своїм чоловіком і не дивляться добре. Поговоримо про ці дівчата.

З Я жінка в відносинах, маю щось сказати про це. Перш за все, більшість чоловіків, які критикують деякі однозначні жінки в коментарях, Вони тільки бачать їх один раз.й Не знаю, де жінка прийшла від того, що вона тільки постраждала і в якому стані вона є.



Що робити, якщо жінка за пару днів залишила лікарню, в якій вона постраждала від великої тривалості? Що потрібно виглядати? Радіант, одягнена голкою і з посміханням на обличчі макіяжу? Я впевнений, що це можливо. Фізіологія жінки полягає в тому, що вона має випробувати всі різновиди неприємних відчуттів в організмі набагато частіше, ніж чоловіки.



Я не просто говорю про пологів. Щомісячний місяць не скасував. Багато жінок У цей період вони відчувають страшні.й Останнім чином вони думають про ці дні є їх зовнішній вигляд. Що, вони не залишають будинку зараз? Звичайно, не всі відчувають себе поганими під час настання менструації, але цей стан не рідкість.

Краса і жіночність 768666

Пелюшки два, всі. Різні ідеї про красу і жіночністьй Хтось має досить акуратний одяг і свіжо миється обличчям, а хтось перед кожним поїздкою в магазин зношує яскравий макіяж. Є нормою. Ймовірно, як виглядає дружина, цілком підійде її чоловіка. Навіть якщо він не вписується в сучасні красуні канони.



Пельси також вказують на те, що ми часто судимо людей своїм зовнішнім виглядом без будь-яких ідей. Що відбувається в голові чоловіка?й Наприклад, він може мати тривалу депресію. У такий час не варто подбати про себе, не хочеться жити. Коли людина знаходить сили, щоб просто залишити будинок і пройти в наступний магазин, Він вже герой.й Я не доглядаю, що він виглядає так.

Я дуже здивований чоловікам, які вважають, що жінки можуть бути певними Ми не маємо права виглядати погано, коли ми хворіли або коли наш психічний здоров'я знаходиться на його межі. Про нас Чоловіки можуть виглядати погано.й Це не справедливо, це? Вражаю, що чоловіки, які видають такі заяви, ніколи не були близькими до жінок і абсолютно незрілі.

Не про що говорять ЗМІ та література. Я, реальне життя У нас є багато пристрастей, любові, турботи та ніжності. Але вони також мають Два ідеально нормальних людей, які погані дні, страшний настрій і раптові боути довгого. Суть любові і відносин полягає в тому, що ми приймаємо іншу людину, як він і любимо його в будь-якій державі.



Пілінги

Деякі жінки уважно стежать за зовнішнім виглядом, при цьому інші лікують його дисками. Це персональний вибір, і тут немає поняття «право» або «навх». Якщо вам не подобається особа - Не дати йому. Але не критикуйте його і скажімо, що він не схожий. Ні одна з них змушена бути з ним.



Пілінги

І для чоловіків, які роздратовані незайманим зовнішнім виглядом жінки в пари, хочу сказати щось інше. Чи сталося, що зовнішній вигляд не головне? Можливо, це леді чоловіка. Він любить її на ніжність, догляд, і любов вона дає йому, що не голий красу коли-небудь дав йому. Гарний зовнішній вигляд не обов'язково означає холодне серце, але все відбувається. Іноді ми впадемо в любов через зовнішній вигляд, але потім ми усвідомлюємо, що ця краса як вітрина, і вона не прогріває нас на всіх.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное