Правила люблять від Maxima Galkina і Pugachevoy

Максим Галкін і Алла Пугачєва не збирається повернутися до Росії. І навіть Галкін У мене було відсвяткувати від дому. Хоча його 46 років талановитої пародії зустрілися у колі найближчих людей. Я не думаю, що він був особливо сумним на цей особливий день.

Сьогодні видання. "Сайт" Запрошення читачів, щоб дізнатися про те, що відомої сім'ї вже недавно робила і які плани на майбутнє. Незважаючи на всі труднощі і велика кількість критики, Галкін і його сім'ї роблять досить добре. І Алла Борисівна абоненти опадають з компліментами.



Вже рік тому Максим Галкін міг уявити, що наступного дня народження він повинен зустрітися в Ізраїлі, а не в Росії. Принципова позиція художника проти війни зробила його ворогом поточного режиму Кремля. Тому повернення Галкіну до Москви все ще сумнівається.



Дистанційно спілкується в соціальних мережах з абонентами. Не дивно, що на день народження він опублікував сімейні фото з свята. На фото Максим Олександрович позує з Алою Борисовною та дітьми.

Є також торт на малюнку. Цікаво, що невеликий шматочок підписаний «густами». Але на решті велика частина торта є напис «Максим». Звісно, сім'я вирішила зробити задоволення голови сім'ї, що він ще солодкий зуб.

Р

Звичайно, під картиною відразу почали з'являтися вітання з різних людей. Не боїться привітати знесеного художника і відомих діячів, таких як Лера Кудрявцева, Наталя Корольєва, Філіп Кіркоров, Глюкоза, Ігор Миколаїв, Олена Воробрук ...



Не зважаючи на багато послідовників і як швидко зростали близнюки Ліза і Гаррі. А коментатори відзначили свіжому Алли Пугачева, який з'явився на святі з новим зачіскою. Сюрпризно, поважний вік 73-річного Дая абсолютно не вражає.

Нагадаємо, що Максим Галкін і Алла Пугачева відомі один одному з 2001 року, хоча весілля грали тільки в грудні 2011 року. З першої зустрічі вони сформували особливий зв'язок, вони легко розуміли один одного, дивляться на світ аналогічно.



В кінці, незважаючи на 27 років, вони продовжували будувати відносини. Хоча було важко прийняти не тільки шанувальники шоумена і співачки, але і їх родичів. Як ви можете побачити, вибір був зроблений прямо.

На жаль, сьогодні в «невинному» шлюбі Галкіна і Пугачева є настільки тепло, взаєморозуміння і підтримка, що велика більшість людей, які критикують знамениту пара в соціальних мережах, не мріяли.

Максим Галкін також поділив свої плани на літо. У місті Ізраїлю, але не збирається зупинитись.

Захід планується в Естонії та Латвії, а також вересень виступи в Австралії та Новій Зеландії. Румор має це те, що художник планує подорожувати в Польщі та Великобританії цього літа.



Ми вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! День народженняй Може це сміливо і талановитий чоловік!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное