Я люблю варити варення, просто час абрикосів, я поділюся кращим рецептом.

Я зроблю абрикосове варення і співати пісню. Я люблю робити речі. зима сезонні фрукти. Мені подобається медитація і є щось благородне про це.

Я пам'ятаю перегляд фільму «Хайвенлі Ковтання» і там вони показали, як в гімназії для благородних дівчаток дам варене варене варене варене варення і вважається почесним.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки христина Абрикоси. Елементарний рецепт!



Brew apricot jam інгредієнти
  • 1,5 кг абрикосів
  • 1 ст. л.
  • 800г цукру


Підготовка
  1. У спеціальному басейні латуні з великою ручкою або чашею залийте воду, поступово додайте цукор і перемішайте. Готуємо сироп на невеликий вогонь.



  2. Приготувати абрикоси в цей час. Промийте їх, виріжте навпіл і отримайте кістки. Покладіть абрикоси в киплячий сироп і потріть їх. Прогулянка по 10 хвилин. Поступово всі абрикоси повністю покривають сиропом. Потім відключіть вогонь і залиште варення на деякий час. Іноді навіть вночі.





  3. Заваріть ще на невеликому вогні близько 20 хвилин. Зауважте, що необхідно почистити або акуратно перемішати ложкою, щоб всі абрикоси варилися. Не існує піни таким чином, і головне, персистентність.



  4. Абрикоси заварюють власному соку через те, що ми залишаємо їх на час.
    й ¶


  5. Покладіть готовий варення в стерилізовані гарячі банки. Закрийте його гарячими чохлами. Потім перетворюються банки. Код охолоне, перейде в зону холодного зберігання.



  6. Це, ангел Готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з рецептом абрикосового джему з горіхами «Генерус». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Я варив абрикосовий варення не перший рік і я розповість вам це: він за цим рецептом, який ароматний солодкий препарат на зиму найсмачніший. З цієї кількості інгредієнтів я маю близько чотирьох банок 0,3-0.4 літрів.

Такий варення може персистДо весни немає банків. По-перше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное