Тепер фігурне катання допускається тільки з 17 років, тому буде менше одного дня чемпіонів.

Ви можете поговорити про фігурне катання на дуже довго. Ми любимо дивитися витончені дівчата і хлопці пишу неймовірні пахи на льоді. Шукаю спортсменів, здається, вони з іншої планети. Неможливий так плавно і безболісной Я не можу навіть ковзати. Подума про ковзання на високій швидкості змушує мене відчувати себе тривожним і страшним.

На жаль, за легкістю, з якими спортсмени зберігають на лід, є неймовірна робота. Дівчата та хлопчики з молодого віку навчаються щодня. Важкі тренування дають не тільки організму, але і до психіки. Більшість тренерів віджимають своїх підопічних до максимуму, щоб вони досягали крутих результатів.



На жаль, занадто ранній вік, з якого починаються заняття, позбавляє дітей можливості жити нормальним життям. В принципі професійного спорту не ярмарок. принаймні через так званий отвір в законодавстві, 15-річні до недавнього часу боролися за нагороди з дорослими спортсменами.



На малюнку катання все залежить не тільки від кількості трудових витрат. Велике значення є нетипові параметри фігури. Молоді спортсмени з гнучкими суглобами Вони можуть легко обходити своїх старших колег, які робили лише стільки. Це просто те, що їх тіло вже з віку, коли комплекс падає так легко.



Дорослий фігурний катання вже давно перетворився в спортивну підлітковий вік, оскільки він був легким для підлітків, щоб конкурувати з старшими спортсменами. Не дивно, що він вийшов. багато так званих одноденних спортсменівй Це підлітки, які проводять день та ніч у навчанні, приймають найвищі нагороди, а потім просто зникнуть.

575839

Хтось сказав, що в професійному спорті немає місця для здорового розуму. І на жаль, це правда. Атлети буквально доставляються. Все необхідне для психічного здоров'я: дружба, відносини, прості насолоди, відпочинок... Є лише одна мета в їхньому житті, і вони наполегливі на зустрічі. Це тільки тоді, коли вона досягає хлопчиків і дівчат відчувається самотність. Вони вигорають, як мофи, що літають на світло ламп.

Це не просто психічне здоров'я, яке стоїть на ставках. Фізичний стан професійних спортсменів далеко від ідеального. Багато скейтерів пошкоджують свій вибір професії. Не тільки здоров'я, але і практично повна відсутність нормального дитинства. Багато тренерів беруть все молоді дівчата. Вони вичавлюють всю енергію, псують психіку дитини під егідою неймовірних майбутніх досягнень.



П'єси Дівчата дійсно перемагаються, ставши іншим елементом у списку успішних тренерів. Як тільки тіло дівчинки трансформується в тіло дорослої жінки, через природні фізіологічні зміни Втратити свою гнучкість та інші характеристики, тренери зазвичай залишають своїх студентів. Тепер вони шукають молодшого жертви.

На щастя, є віковий ліміт. І зовсім недавно міжнародний комітет прийняв довгострокове рішення: віковий ліміт для скейтерів до 17 роківй Таке рішення потрібно було давно прийняти, але тільки після останнього скандалу з російським фігурним скейтером Валієва, що вирішив змінити.



Відомість життя та редакційна консультація Для того, щоб мати мету в житті. Однак основні цілі за замовчуванням повинні бути нашим здоров'ям. Це стосується фізичного і психічного благополуччя. Не пропустіть своє життя. Нещаслива людина, позбавлена нормального дитинства, пошкодить його все життя.

Не тягуйте своїх дітей з снятами, ви не змогли виконати. Подаруйте їм вибір і дайте їм радість. Неправильно з турботою про дитину, але важливо пам'ятати їх сьогодення.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное