Яка причина для спалювання наших чоловіків, які зіпсували їх?

Який чоловік повинен бути.? Кожна жінка (і кожен з батьків з дочкою) має думку про це. Більш того, кожна країна має свої погляди на те, що обов'язки повинна бути головою сім'ї, і що повинно бути відповідальним за жінку.

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться сюжетом абонента, який відвідав довгоочікуваний друг, але був дуже розчарований. Після того, як сім'я життя друга була нестерпним. І чоловік не допоміг їй на всіх.



Я вирішив змінити життя. Вона навчила свою мову і подорожувала до далекої Америки, де вона проживала за останні сім років. Я знаю, що я не здивую чоловіка вдруге. Я не можу зв'язатися з вами. Приїжджайте, Джон, Карл або Жозе. Але не Іван. Тому, що наші переросли, зіпсовані, пише Inna.

Про це, в той час як живе в Америці. Тут чоловіки і коляски ходять, і діти на гонці, а басейн береться і привезено. В той час як дружини встигли погуляти або піти на манікюр. І вночі ці хлопці з'являються, діалки змінюються, кричуща дитина заспокоює. І це не подвиг, це норма. Це нормальний бізнес.



Я не бачив в роки. Я ледь знав, коли я бачив його. Вона на батьківщині залишають її маленькою дочкою. Прогулянка і втомлена жінка, яка, задовольнивши мене на кухонному дивані, ретельно зібрані брудні страви, помішуючи суп по дорозі і обсмаживши кота. Тоді вона подарувала мені дочку, і вона згасила чайом.

Я спробував заспокоїти дитину стільки, скільки я міг. Але він не оцінив свої зусилля і починав жити на всій квартирі. Голова сім'ї в цей час безтурботно сати в вітальню на комп'ютері в навушниках і нескінченно натискав мишу. Напередодні своєї дочки він був відвертий на даний момент, подивився на нас, але відразу втратив інтерес і повернувся до того, що сталося на екрані.



Спробувати заспокоїти дитину, я практично стрибав по всій кухні, спангувати і гримати. Нарешті, друг кладемо чай на стіл і взяв дитину з моїх походів. Я сидів з рельєфом. "Що таке дупа! Я думав, шукаю на безтурботному малюнку, граючи на комп'ютері.

Але людина не мій, це не для мене, щоб підняти його. Я приймав ближчий погляд на мій друг і помітив, що свіжі зморшки з'явилися на її молодій обличчі. Вона заспокоїла дочку і не доторкнувся чаю. Як я був...



Чому один має такий чоловік? Я знаю її довго, вона чудова людина і досить гарна дівчина. Вона заміжала невеликий менеджер. Можливо, вона вважала, що якийсь день він зробить щось гідне. А можливо, я не думаю про це. Вона подарувала народження і вирушила на материнство. І з тих пір не було достатньо грошей, я працював з перекладами, коли було час. Вона прогулялася з нею дочкою, вона зіграла з нею, вона побачила себе, вона побігла з нею до лікарів.

"Я, що він допомагає вам?" Просиваю. Час. Коли я вакуумував, він сидів в іншій кімнаті з Маршаю. Вона боїться різких звуків, друг відповів. Як я збитий чай і засвоюв його, я подивився вікно і дивився, чому це було так.



Скільки наших жінок живуть там, за цими тьмяними вікнами? Мільйони нещасливих дружин виштовхують коляски, які застрягають в плаванні шпильок. Вони йдуть у витікання взуття з мокрими ніжками, ретельно оберніть дітей в ковдрах. Вони поспішають додому готувати вечерю для своїх так званих чоловіків.

Чи був я зіпсований? Я бачив чоловіка, що мусить левову частку господарських хорів, і я думаю, що норма. Він йде на роботу, підбирає крупу, допомагає вечерю. Не складно мити посуд або грати з дітьми. Або забрати їх і піти кудись поза, від матері. Довгий.



«Так, я повинен був зіпсований Америкою. З свободою думки та рівності. Але я хочу знати, що поруч з мене не є ще неприємною дитиною, але дійсно чоловік, надійний захист, партнер. І я люблю, що сини одного дня стануть таким чоловікам, партнерам своїх дружин.

Що має бути чоловік? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное