Незвичайне використання крему для обличчя

Знайдено його на полиці ванної. крем для обличчя І я був Як забути про нього? Я не кинути його. Як виходить, його можна використовувати. Не для шкіри, але для інших цілей. Для чого я докладну інформацію в нашій статті.



Часи такі, що необхідно використовувати гігієну та побутову хімію економічно. Так, коли я знайшов вибуховий крем на моїй ванній полиці, я був дуже скинутий. Але я скоро дізнався, що не потрібно відкинути продукт. Це може бути корисно в домашніх умовах. І як саме його використовувати, я кажу вам далі.

, Україна

Пілінги Як використовувати вершки в домашніх умовах
  1. Я любила ідею використання витриманого крему. шкірай З часом натуральний матеріал втратив свій блиск і стає досить відвертим. Поверніть взуття легко. Вам просто потрібно потерти його з кремом для обличчя з регулярним бавовняним диском. Ви помітите різницю прямо зараз!
  2. Крім того, за допомогою крему можна не тільки повернути колишній зовнішній вигляд взуття, але і поліпшенняй Ви, ймовірно, бачили нові шкіряні черевики рубати ноги.



    Щоб запобігти появі запобіжників, потрібно сметанувати матеріал взуття або взуття всередині них. Потім важливо дочекатися, поки крем всмоктується. Після цього зносимо нову пару взуття. Завдяки крему шкіра пом'якшить, і ви більше не постраждаєте від неприємних причин.

  3. Витратний крем можна використовувати для Відновлення будь-якого шкіряного виробуй Наприклад, змащувати їх з застарілими сумками, куртками або поясами. Як ви знаєте, одяг та аксесуари з натуральних матеріалів
    Вони, як правило, довше, ніж їх штучні аналоги. Однак завдяки обробці кремом можна продовжити життя таких речей.



  4. Він може бути відновлений таким же чином. металеві меблій Подрібніть всі залізні ручки на шафках з вершками. Насолоджуйтеся новими! Цей трюк працює особливо добре в тандемі з антикварними меблями.
  5. З пошкодженого крему обличчя можна зробити тіло-краперй Він буде служити основою для засобу, і як абразивні частинки безпечно використовувати кавові основи, цукор або морська сіль. Такий незвичайний скраб не завдасть шкоди вашій шкірі, хоча сам крем розшириться.



  6. За таким же принципом можна використовувати як інструмент для підборів. Так як шкіра на ногах не так примхлива, як на обличчі, допустимо використовувати старий крем, щоб зволожити його. Насправді це можна зробити з неї. комбікормй Для цього наносите засіб товстим шаром на сухій шкірі п'яти. Потім оберніть ноги харчовою плівкою і поставте на теплі шкарпетки. Дозволити ноги відпочивати протягом декількох годин, а потім видалити компрес. В результаті вас здивує.


Останній життєвий хак асоціюється з дітьми і малюванням. Спробуйте додати харчову фарбу до старого крему. Стирайте продукт добре до однорідного. А потім попросіть дитину фарбувати з цією незвичайною фарбою на склі.
Перш за все, це дуже незвичайний спосіб малювання. І я впевнений, що ваша дитина буде любити її. По-друге, вам не доведеться витрачати багато часу на протирання скла від розлучення. Це набагато краще, ніж фарбування на шпалерах. Яка ідея?



У коментарях ви використовуєте розширений крем? Може бути у вас є пара вашого життя хакі. Я чекаю на тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное