Як мама підійшла на прийом Сонячного хлопчика з Маріуполя

Неможливо описати слова. сновидінняй Тим не менше, коли щастя приїжджає під час війни. Що це таке, знає ведучий Misha, сонячний хлопчик, який вдалося втекти з Маріуполя. Він і його батьки були в Нідерландах. На жаль, на довгоочікуваній зустрічі з ідолом свого життя відбувалися.



Редакція "Сайт" Я хочу поділитися цим зв'язком з вами і розповісти вам трохи більше про Misha.

У грудні 2021 р. у м. Маріуполі допомоглися діти з інвалідністю. Герой цього матеріалу був 18-річним Михайлом Рогожином. Як дитина, хлопчик діагностував синдром внизу. З тих пір він не був прийнятий в регулярні дитячі садки і школи, він повинен навчатися в спеціалізованій школі-інтернату.



Після цього кілька людей чули про інклюзивне навчання. На практиці не використовувався. Так вихованці спеціальних шкіл-інтернатів доопрацювалися до ізоляції, бо вони просто не змогли соціалізувати. Щоб уникнути цього, фахівці почали впроваджувати інклюзивний підхід до освіти спеціальних дітей. Перш за все, ці люди стають видимими для всього суспільства. По-друге, інклюзив сприяє повноцінному розвитку сонячних дітей.



Мати Міша вирішила впровадити його до інклюзивних класів. У Маріуполі записав сина в творчий майстер-клас «Талент». А також брали участь у театральних постановках. Він розробив свої навички, соціалізований і спілкувався з людьми, які розуміли його.

Життя ділиться на «дощ» і «після» А потім в Україні розпочалася повномасштабна війна. Не тільки Миша, але й інші спеціальні діти. У майстерні зустрінеться сонячний хлопчик. І з руйнованої Маріуполя він повинен летіти.



Веб-сайт: www.jone_cena.com На щастя, мама Миша змогла взяти його з міста, з якого сьогодні є тільки руїни. Сім'я обрала Нідерланди для переміщення. Але Сонячний хлопчик, що плоско відмовився піти в будь-якому місці. Про те, як в Голландії Міша зустрінеться ідол свого життя.

Миша вже давно займався діяльністю культового жилета Джона Кена. Хлопець побачив всіх бійок за участю та зібраних плакатів з його зображенням. Збірка мала залишити в домашніх умовах. І незабаром стало відомо, що нічого не залишилося від житла Рогожина. Російський ракетний удар.

р.

Миша пішов до Голландії, віривши, що Джон Кена буде зустрітися з ним. Однак, що не сталося. Мама обдурила на сина, оскільки ситуація її вимагала. На жаль, це призвело до того, що хлопець закрив себе, залишився в будинку протягом тривалого часу і не хоче спілкуватися з ким-небудь.

Тим не менш, Джон Кена все одно дізнався про Миша Рогжін. Монетідентно опубліковано статтю про вплив війни в Україні на людей з обмеженими можливостями. Хлопець став одним з героїв статті, які прочитали відомими жилетами. Тоді чоловік вирішив відвідати Мишу і летіти в Амстердам, де сім'я хлопця мешкала в біженському центрі.

205684

Новини Джон Cena подарував своєму урочистому вболівальнику світову реслінг-розвагу (WWE) поясу, футболки, шапочки та інші меморабілі. Він описав свою подорож в Амстердам як дивовижну пригоду. Радість мрії прийшла вірною, що сонячна миша переживала, коли зустрілася з ідолом.

Дивася! Головне - вірити в них. Я був дуже переміщений від цієї історії. Я хочу, щоб дізнатися більше про це. Це буде чудово, якщо ви поділяєте цю статтю з друзями та знайомими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное