Що платить за успіх 80-річного Павла Маккартні

18 Червня 2022, Сір Джеймс Павло Маккартні святкує 80-й день народження. Ми вирішили не чекати цього дня і розповісти всі цікаві речі про музиканта сьогодні. Я впевнений, що не всі факти від захоплюючої біографія знаменитості ви знаєте. У статті ви дізнаєтеся пізніше.



Джеймс Павло Маккартні Я знав Павло Маккартні, був знаковим музикантом. Але чесно кажучи, я не маю ідеї, скільки. У статті про життя музиканта на Вікіпедії є настільки великим, що вона захопила мене годину, щоб прочитати її в цілому. Не те, що я прочитав повільно. Маккартні приїжджають довгу і захоплюючу подорож.

Не можна описати все в одній статті. Тому я вибрав для вас найцікавіші факти з біографія легендарного художника і хочу поділитися з вами!

Сер Джеймс Павло Маккартні зробив неймовірний внесок у розвиток світового музичного мистецтва. За роки своєї кар'єри він отримав безліч престижних нагород. Наприклад, музикант 16-разовий лауреат премії «Громський». У той же час величезна кількість інших митців по всій їхньому житті мріяли про отримання принаймні однієї такої премії. Крім того, в 1971 році отримав Оскар для саундтрека до фільму «Що буде так».



Instagram / @paulmccartney Маккартні, що неодноразово потрапила в книгу рекордів Guinness. Наприклад, за те, що 60 дисків зі своїми композиціями отримали статус «золотого». Загальний обіг єдиних співаків перевищило 100 млн. Голос Ліверпуля більше 4 восьмикутників. Однак, один раз під час проведення перевірок у хору він двічі відмовився.

Я використовував, щоб подумати Маккартні, був реальним прикладом правдивості. По суті, появи одержують! По суті, Павло був заарештований кілька разів. Це сталося в японському аеропорту. Під час перевірки багажу його дружина Лінда знаходилася значна кількість заборони. Співак провів 10 днів у ізоляції, хоча загрожував 7 років в тюрмі.



Не всі знають, що Маккартні не тільки пісні, але і картини. Він зацікавився мистецтвом у юнацькій молоді, коли він приєднався до лондонської богемської партії. Зустрілися з багатьма відомими творчими людьми, які вплинули на його ставлення та музичні вподобання. Сьогодні в одному з галереї Ліверпуля є понад 70 картин культового музиканта.

Paul McCartney - це мультиінструменталіст. Його перший інструмент не був гітарою. У віці 14 років, коли загинув маму музиканта, батько дав йому стару трубку. Так він хотів відвернути хлопця з граната. І це допомогли! Але Павло обмінявся трубкою для акустичної гітари, яка як він почав свій музичний шлях.



У 2011 році Маккартні був визнаний одним з кращих бас-гітастів. Крім того, він грає барабани, гітара, клавіатури, мандолін, ukulele, подвійний бас, блок флейта, мелодія, цело, скрипка і sitar.

Я був захоплений тим, що багато його пісень Маккартні написав у своїх снях. Або ж я побачила текст або почула мелодію уві сні. Так, наприклад, з'явився звук культового складу «Єстрий день». До речі, вона все одно займає провідну позицію у світі серед пісень, на яких були зроблені варіанти чохла. Також один день уві сні його загиблою матір'ю прийшла до Павла. Після того, як співак не збирався через найкращий період і страждав від різних наркоманій.



Instagram / @paulmccartney Я був у глибокій депресії. Це божевільний розтяг мого життя, багато речей втратили своє значення. Був недійсним всередині. Я пам'ятаю, що ніч, коли я пішов до ліжка, я відчував особливо погано. Уві сні мій мама з'явився до мене і сказав: «Що все буде таким чином, не хвилюйтеся, все вийде». Я відчував величезний рельєф. І написав Він Be. Що мрія мене врятувала, коли я був на краю абіса, Маккартні сказав.

У 1965 р. всі члени Beatles отримали орден Британської імперії. Це був перший раз в історії, коли Королева Єлизавета II Великобританії присуджено цю нагороду музикантам. І в кінці 90-х років вона присудила Павло Маккартні лицарство.



Instagram / @paulmccartney Цікаво, що подія 65-го викликала резонанс в суспільстві. На відміну від деяких хлопчиків, які мають таке почесне замовлення. «За внесок у розвиток британської культури та її популяризацію у всьому світі» – це те, що було написано у постанові Квінеї. І я повинен сказати, що зараз немає сумнівів, що нагорода була присуджена музикантам.

Нарешті, я пішов з одного з найсолодших фактів з біографії співачки. Павло Маккартні не їсти м’ясо в роки. Він став ідеологічним вегетаріанським, коли він зрозумілий, що життя тварин було важливим для них, оскільки його життя було до нього. Це сталося під час риболовлі. Музикант половив рибу, подивився на неї і зрозумів, що він ніколи не їсти живих істот знову.



Instagram / @paulmccartney Нехай біографія Paul McCartney надихає вас змінити щось у вашому житті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Музикант не боїться спробувати щось нове. І в результаті я прийшов до такого неймовірного успіху.

Ми щиро вітаємо Сіра James Paul McCartney з ювілею та бажаємо йому багато років життя.

Фото Raph_PH, Creative Commons, через Wikimedia Commons

Категории

Смотрите также

Новое и интересное