Відродження старої радянської косметики, фешнистих рад, онуків в солодкій ностальгії

Ленінградський туш У мережі заражене відео, де досить молода дівчина тестує культову тушю. Використовується для продажу як рідкість. Однак сьогодні продукт серйозно представлений на багатьох косметичних торгових платформах. Ми вирішили подумати про те, що інші радянські косметичні засоби для догляду та макіяжу можуть відродитися від попелиці. Заміщення імпорту в дію!

р.

Косметичні засоби догляду Легендарні Ленінградська тушка Після того, як було в макіяжі кожної радянської модниці. У людей інструмент був викликаний сплітанням. Зволоження водою або старомодною слиною. У комплекті тушки входить блок кольору смоли, а також щітка для застосування. Занадто погано вони не кладуть голку в коробку. Після всього, без її вій люблять одну тверду липкість.

Суддя сучасних відгуків туші, ситуація не змінилася на всіх. Отже, якщо ви плануєте почати носити цей інструмент, обов'язково обробити себе голкою або щось гостре. Крім того, я дуже рекомендую читати статтю мого колеги Анастасія Чубар. Вона докладно розповіла про всі властивості «Легенграду» та підводних каменів у його використанні.



Веб-сайт: www.juliakunitsa.com Наступний учасник імпортної заміни Кульковий тональний крем. Косметичний продукт можна легко купити не тільки в інтернеті, але і в багатьох російських магазинах. Але це варто? Я не зносила цей тональний, але я чув багато цікавих відгуків. Наприклад, крем створює ефект маски на обличчі. І після його використання можуть з'явитися висипання на шкірі.

Єдиний значний плюс - це вартість. Для дуже скромної кількості грошей можна захопити велику трубу маскування. Якщо ви готові прийняти шанс, я рекомендую читати трохи більше інформації про тональний крем "Баллет" в нашій статті за посиланням.

6140597

З помадом в СРСР ситуація була дещо різною. Наприклад, на вершині популярності помада латиської компанії Dzintarsй Жінки захочилися цим засобом, так як він тримається на губах протягом тривалого часу і був ідеально застосований. Крім того, радянські виробники дізналися про підроблені помади бренду Pupa. Знаючи, де не складався оригінальний і зароблений. Останні відрізнялися неприродно яскравими відтінками.

Жінки СРСР готові продати свої душі лацінай Знайти і купити цей інструмент не для всіх, тому що він коштує гідно. Так власники помади Діоров, деякі звані богиня, а інші – відьми. Тим не менш, сьогодні бренд помада розкіш в Росії, щоб купити знову складно, адже він залишив російський ринок. Чи можуть виробники дізнатися, як підроблені Dior?

Яку косметику використовували радянські жінки Для краси нігті радянські жінки допомогли стежити Кікій З'явився на полицях 70-80-х. Модисти СРСР були захоплені новинкою, так як домашні лаки хотіли залишити краще. Не тільки якість виробу, але і погана колірна палітра.



Веб-сайт: www.lavender_noski.com Сьогодні на російському ринку є багато вітчизняних лаків для нігтів. Я не чекав, що були так багато з них. Так росіяни не можуть хвилюватися: без нігтя на свято, ніхто не залишиться! До речі, я знайшов хорошу статтю для Вас з описом та оглядом різних компаній.

Щоб зробити красиву укладку волосся, перед дамами використовуються лак для фіксації під милою назвою "Претти"й Ви можете повернутися до минулого, і ви платите за нього за це. У російських магазинах все ще продаються вітчизняні магазини. Крім того, існує безліч різних видів цього лаку. Ціна питання 100-250 рублів.



Для прикраси повік в світлих тонах СРСР можна за допомогою Ruby Rose тіній Кожна самооцінка леді в макіяжі мала хоча б одну палітру цієї компанії. Правда, якість бажала залишити краще. Що не можна сказати про сучасні аналоги відомих косметичних засобів. Навіть у мене є тіні Ruby Rose. І хоча вони все ще брудні, їх якість все ще покращуються.

Раніше жінки порошували ніс «Журавушкой», «Лільден» і «Червона Москва». Однак вірні любителі хорошого макіяжу воліють порошокй Тим не менш, це відбувається зараз, проте, бренд також залишив Росію. Чи знаєте ви будь-які хороші російські компанії, які роблять порошок обличчя?



Веб-сайт: www.shura_the_dog Косметичні засоби догляду - окрема сторінка в історії СРСР. Я любила культ одного самого. Норка Вазелінй Як тільки вони не використовували радянські майстри! А дорогі французькі креми були абсолютно безтурботними, коли бюджет «Норк» укладають в макіяж. Я з радістю ви можете купити Vaseline зараз. І доведеться платити не більше 15 рублів.

Повідомляємо нас в коментарях, ви використовуєте російську косметику? Ви вірите в імпорт заміщення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное