Шоколадний торт з ягодами, економія від тривалості

Я продовжую використовувати сезонні ягоди до повного, тому наступні вихідні я буду готувати шоколадний торт з вишнею для сім'ї. Виходить, щоб бути м'якими, злегка пористими, помірно солодкими, ароматними і дуже смачними!

Коли відчайні удари, ми врятуємо тільки цим. шоколадний млинй Це дійсно піднімає настрій і загоює душі!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. шоколадний млин З ягідними міжпорошками, економія від тривалості. Подаруйте свій час!



Вишня Пиріг Інгредієнти
  • 1,5 ст.л. вишня
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ст. цукру
  • 60г вершкове масло
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ст.л. кислого молока
  • 1 капсула ванільної сутності (або 10 г ванільного цукру)
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 3 ст. какао
  • 150г шоколадна паста
  • порошок


Підготовка
  1. У глибокій мисці збити яйця з цукром в помп. Додайте розм'якшене масло і добре перемішайте.



  2. Залийте кисле молоко з содовою в ній. Для аромату додайте ванільний сутність (також можна замінити ванільним цукром).



  3. Змішати, потім просіяти борошно з розпушувачем і какао. У двох підходах додайте сухі інгредієнти до тесту. Пасту і додати шоколадну пасту (можна замінити плавленим шоколадом). Проведіть все разом знову.



  4. Промийте і видаліть кісточки з вишні.



  5. Залийте тісто в форму випічки, покриту пергаментним папером. Поставте вишню зверху. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності. Перевірити готовність з дерев'яною паличкою або відповідним матчом.





  6. Це, шоколад. пердят готовий. Зверху його можна злегка посипати цукровою пудрою і прикрасити свіжою вишнями. English, Українська, Français...





Також я пропоную вам ознайомитися з інструкцією для приготування французьких галерей з соковитою літньою начинкою. Час від запаху полуниці!



Шоколад вишневий торт Легко готувати, і результат перевершує всі очікування. Для затишної сімейної чайної вечірки це тісто - ідеальне рішення! До речі, такий торт можна приготувати за допомогою інших ягід і фруктів. Покажіть свою фантазію!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное