У 70-му житті просто початок, потрібно постійно помперувати себе.

Героїн сучасної історії. Дружинай Вона виповнила 70 років, а з нагоди ювілею вона вирішила порадувати себе новими сукнями та ювелірними прикрасами. Але родичі не оцінили бажання дамі бути красивими. Чи варто старших людей одягатися на всіх, я рекомендую обговорити далі в статті.



Написання цієї статті надихнула історія, яку я потрапив на Facebook. Я поділюсь оригінальним текстом історії, а наприкінці статті я запрошую вас приєднатися до обговорення.

Жінка перетворилася 70. Ювілей До цього дня вона купила тканину і замовила сукню. Дуже красивий, елегантний. Я знайшов срібні сережки в Інтернеті. Я кладаю, подивився в дзеркалі і побачив, що я був молодшим.

до Адже не можна жити без нових речей. - думав жінку. - Вони піднімаються.

Тоді я почав готувати, щоб гості могли смачно їсти. У сестер з'явився. І мій брат принесе мій старий мама. Поверніть 95. У табличку застібається святковими стравами. І їжа була в роті. Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Стара мама кладалась в найвизначнішому місці. Як завжди вона сидить на деякий час, і коли вона втомилася, вона буде лежати в наступному приміщенні. Дівчина з дня народження змінилася в нову сукню і одягається на сережки. Я виходив до гостей, і вони прокинули. Вона була приємно здивована і оцінила. Щиро дякую Вам. Підніміть перший. Далі, як очікується, другий.



Пілінги Один з сестри раптом сказав:

- Ви дивилися мене. На 70 замовлення сукні. І сережки, і навіть так дорогі. Чому ти? Де одягатися? Ви вже багато років. Він буде чоловікові, тому що немає ніхто. Ви не працюєте, ви не йдете в театри. У вас є багато красивих старих суконь. Потрібно закінчити.

Інші сестри, позбавлені своїх голів. І починали сказати, що всі їхні шафи були повною одягом. Не можна носити його. І раптом, з якоїсь причини, нова сукня, здавалося б, бути натисканням. Він отримав щільно. А сережки стали важкими і почали знімати вуха. А душ був порожнім.

70 років тому, мій життя пройшов, і я сидів тут, вишитий старий бабуся.

Жінки, як і раніше, і посмішка, яка залишила її обличчя, зробила її обличчя камінь. Я не хочу говорити нікому. Я не хочу їсти, я не можу отримати шматок у роті. Я не хочу відзначити більше. Відчувається зміна настрою господині і спокійний.

І тоді мовчана мама говорив:

до Моя мама жила майже 100 років. І батько. Ми є центарами. І коли мій батько перетворив 90, мій батько пішов на ринок і купив бордовий шаль. Коли він сидів на столі, він взяв подарунок від таємного місця і подав його дружині. А точніше, поклавши цей шаль на плечі. Моя мати, молодий і щасливий, сати і залити новий шаль своїми старими руками. Це душа. Не ми для речей, але для нас. Вони принесуть нам радість. А любов і увагу близьких нас зраджують.



Пілінги І тихо додано:
до Ви забули?

Що було мудро. І вона повернулася до неї дочку, яка сказала невірно про плаття:
- Розкажіть, що. Затримайте отруйну мову. Не спілкуйтеся.

р.

П'ятниці вийшли і пішли в інший номер, щоб лежати. Вона втомлена. Сидіння мовчки. На столі ще не було сумного. Сестра, яка «поширені слова», все одно очолилася. Але це не полегшило. бесіда не приклеїла: вони жартували, але не сміятися. Не було щирості, ні душі. Тому що слова були отруйними і вішали важку хмару.

І прийшов мій коханий niece і чоловік. Вони весело привітали всіх, дівчина з днем народження привітала. Подарував букет троянд. І я занурю фразу з старої романтики. І мій niece відкрив маленьку коробку. Має бісер річкових перлин. Кожен газований.



Вона кладемо бісер навколо шиї улюбленої тітки. Надійшла її рукою до дзеркала. Вона захопила, заклала руки і сміється. Табличка стала шумною. Я почув сміху. Я підняв свої окуляри для дівчинки дня народження.

Всі Не було більше отруйної атмосфери. Вона розчиняється в любові і щастя. Радість на обличчі. І реальний, щирий. І почався розмова. І я хотів би поговорити, і жарт, і сміятися, і їсти смачну їжу, і милуватися жінкою, яка тільки 70 років.

А жінка сидить там мислення,
- 70 років, тому багато чого більше приходять, просто жити і радіти!
Так думав молодший, елегантно одягнена жінка з перловим намисто навколо шиї. Щаслива жінка, яка стала 70 сьогодні.

Редакційна консультація Я впевнений Ви повинні бути щасливими в будь-якому віці.й Люди отримають щасливі, купуючи нове плаття. І хто для цього потрібно піти на поїздку або просто зробити кохану річ. Не розуміючи. Кожен з нас має свої переваги та інтереси.

71348062

Жінки елегантного віку, чи 40 або 70, мають право робити те, що вона хоче. Ви погоджуєтесь з цим?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное