Зірки, які залишили на інші країни

Російська навала України стала шоком усім. Навіть багато російських знаменитостей швидко критикували Кремля. А коли стало зрозуміло, що не буде швидкої перемоги і що незадоволені громадянами, які необхідно мати справу, влада оперативно ухвалила низку репресивних законів і заборонених опозиційних ЗМІ.

Багато людей, які мають можливість переїхати за кордон, залишили країну. Ми в новинах. "Сайт" Я вже сказав вам. Хто серед зірок залишив Росія? в перші тижні війни. Однак з часом ситуація не поліпшилася. Так вони продовжують залишати Росію.

7457099 р.

Ми неодноразово розповіли про принципову Максиму Галкіну, яка з родиною пішла до Ізраїлю. Там, людина дає концерти, коляски з російськими пропагандистами, а також організовує виступи навіть в Австралії та Новій Зеландії.



Він пішов з РФ і Ровшан Асгаров Після того, як кримінальна справа була привезена до нього. Про це заявив журналіст, що він пішов за рідну азербайджану так швидко, щоб він не брав своїх речей. На щастя, пізніше всі необхідні чоловіки відправили друзів.

Цікаво, що незадовго до виходу Асгарова навіть запропонував повернутися до програми «Що?» Де? Коли? на каналі One. Тим не менш, людина відмовилася без думки.

«Я грала, грала і грала. Багато гравців, які залишилися через політичні погляди. Так вони не сказали, і я буду грати? Я не можу прийняти його, я не хочу заробляти в такій ситуації, Ровшан прокоментував.



Асгарова вважає, що він навіть не замислюється про повернення Росії. «Я думав, що це буде важко залишити, але ні! Це було багато хороших, але зараз це. Все я кохав над. Я не можу жити в Росії. Я не повернеться, колишній учасник популярної телевізійної гри відверто відповів.



Відомий фігурний тренер також залишив Росію. І пішов жінка в Сполучені Штати, де вона тільки дочка Діана живе і поїздів. Зверніть увагу, що Діана Девіс з дитинства займається фігурним катанням, виконує в льодовому танці в парах з Глібом Смолен.

Останнім часом були навіть чутки, що Діана, які до останнього часу відіграли для Росії, перейдуть до американської команди. Так як дівчина народилася в Лас-Вегасі, такий перехід буде легко. Це дозволить вам взяти участь у міжнародних змаганнях, з яких зараз призупинені російські спортсмени.



Цікаво, що багато людей не хочуть бачити Eteri Tutberidze в США. Місцеві тренери проти Росії заважають в процесі навчання. І вони не йдуть, щоб дозволити їй на боці катка, де Діана навчиться. Ординарні любителі фігурного катання з такого візиту також не радують.

Зігріваючи ситуацію і журналісти, які стверджують, що Eteri буде працювати тут як тренер. Тим не менш, така черга подій ще важко вірити.

Р

Звісно, багато немедійних людей виходять з Росії. Наприклад, в 2022 р. в 2022 р. в цілому на 15 000 млн. Будь-ласка, чи не всі ці люди планують повернути це велике питання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное