Я не думав, що флан Парижа був так легко готувати на регулярній кухні.

Французькі десерти – слабкість. Недавно я думав, що я спробував все до тих пір, поки я побував в рецепті Парижа флан. Солодкий піщаний тісто і найделікатніші свінгери З ароматом ванілі не залишить байдужим!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Париян Французький шеф-кухар Vivien Lebecca. Не можна давати!

р.

Французькі десерти Інгредієнти для тесту
  • 250г борошна
  • 1 жовтка + вода (до 75 мл в сумі)
  • 5г сіль
  • 30г цукру
  • 125г вершкове масло


Інгредієнти для custard
  • 500 мл молока
  • 250 мл крему (33%)
  • 3 яйця
  • 2 жовтки
  • 80г крохмаль
  • 10г ванільний цукор
  • 200 г цукру


Підготовка
  1. У чаші планетарного міксера викласти борошно і холодне масло на шматочках. З міксером зробіть її всю крихту. Ручно можна потерти масло на тертці, а потім потерти її борошном в кришку. Додати сіль і цукор, перемішати.



  2. Відокремити яєчний жовток. Краще заміряти вагу жовтка, а якщо вона трохи менше 75 мілілітрів, то додайте воду до неї. Залийте жовток водою до тесту і перемішайте. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на 30 хвилин, або краще за 2 години.





  3. Форма для випікання покрита пергаментним папером. На пилоподібному борошняному столі тонко розкачати тісто. Покладіть його у форму, акуратно зріжте додаткові кінці тесту. Тісто у вигляді виделки в довільних місцях. Поставте тісто в холодильник на півгодини.





  4. Для приготування їжі. свінгери Залийте молоко і вершки в горщик. Доведіть до кипіння. р.



  5. У окремій чаші збити яйця, жовтки з цукром і ванільним цукром. Додайте крохмаль і перемішайте. Залийте варильне молоко і вершки в чашу. Стирайте, а потім вміст чаші знову залийте в каструлю. Варіть вершки до загущеного, постійно помішуючи силіконовою лопаткою.





  6. Залити готовий крем на тісто і рівномірно вирівняти його по всій поверхні форми. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 30 хвилин, потім знизіть вогонь до 160 градусів і запікайте ще 20 хвилин. Будь ласка, зауважте, що флан має бути досить розмитим.





  7. До готового тіста остудіть 5-10 хвилин в духовці, потім перенесіть його на гриль і остудіть ще півгодини. Поставте торт в холодильник на ніч, щоб він був добре запалений, а тільки потім подаємо його до столу. Бон привіт! Р





Я взяв рецепт цього десерту від шеф-кухаря Vivien кулінарного каналу. Vivien Lebecke, як D'Artagnan, є істинним гастрономічним. На своєму каналі шеф-кухар з Франції подає страви ресторану в Росії. Ми пропонуємо смачні страви з будь-якої складності.

Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як приготувати парфу з малиною і горіхами. Це легкий літній смак - гордість французької кухні!



Як видно, що ім'я «Паріс Фланк» тільки звучить страшно. Насправді, здається, що це важко, але коли ви кладете його, ви посміхнетеся тим, що все елементарно! Цей десерт чудово підходить для його доступності.

По суті, це просто запечена заварка на ніжці пісочницій Скоро, насолода душі завершена!

Вам подобається французька десерти? Який вам подобається найкращий?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное