Я не знаю, чому кожен хвалізує гордість і преюдії, але я не думаю, що це про що-небудь.

Консультування особи до відповідної книги не так просто, як це може здатися на перший погляд. У всіх, хто має свої інтереси, переваги та вимоги, кожен хоче отримати щось від читання. Не дивно, навіть Популярні Деякі люди повністю розчаровані.

Сьогодні видання. "Сайт" Вони діляться своєрідними «оглядами» відрізних читачів по відношенню до книг. І ці люди можуть бути зрозумілими. Після того, як ви почуєте про літературний шедевр тільки добре, то очікування небалетки. І чим складніше буде містити відступи при читанні книги – відходи часу.



Популярні книги
  1. Гонка з вітром маргаретом Mitchell
    Головний символ, Scarlett, не схожий на нього. Так, можливо, для свого часу вона здалася міцною і сміливою, але після того, як всі проблеми були вирішені для чоловіка. І як правильно поводитися в будь-яких відносинах, не хочеться читати, писати Анет.



  2. Arc de Triomphe від Erich Remarque
    «Дяку книгу. Для закоханих яскравих котирування, вона здалася реальною знахідкою. Тут можна зупинитися на кожній сторінці, об'єднати яскраві фрази з олівцем. Але якщо ви хочете гарну історію Монотонні описи Парижа і нескінченна обробка думок основного персонажа на половину тисяч сторінок.



  3. "Pride і Prejudice" Jane Austen.
    «Я ніколи не бачив такої нудності і навіть примітивної історії любові в довгий час. Багатий удачливий чоловік падає в любові з сірою мишкою. Я не розумію, як це сталося. Можливо, це був цей роман, який подарував всім тим, хто любить історії, які ми побачимо? Тоді вона якось виправдовує роботу, написано більше двохсот років тому, – відображає Ксюша.





Витрати скоротилися Щоб вбити Mockingbird від Harper Lee
"О, що довге це! Дуже багато зусиль, щоб закінчити цю книгу, щоб зрозуміти, чому вона вважається класикою американської літератури. Хоча я можу закінчити його. Але ви не можете його розібратися. Постійна концентрація автора на дрібних деталях, які не належать до ділянки, втомлюється. Перші десять розділів можна легко пропустити. Немає нічого, але опис життя в місті пиловловлювача, вони не містять.





Анна Каренана Лев Толстого
Головний символ, здається, є надзвичайно дивним характером. Я ніколи не знав, що вона любила більше: Вронський або сама. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ця жінка зрадила її сім'ю. І для чого? Що робити? Що добре зробив це для будь-якого? Що робити нічого не добре для будь-якого. І Каренін не зводив його вниз, підводить до Софі.







Потрібні сказати, що не кожна художня книга здатна вразити улюбленого читача. Якщо очікування занадто високі, розчарування практично неминуче.

Які популярні книги не сподобалося?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное