Владимир Древс впевнений, що пророки з древнього Ведса почали вірити

Стародавній Ведас згадував закон. кармічні наслідкий Людина, яка поставила мету свого життя служити Богу і людству, духовний практикуючий Володимир Древс впевнений, що прогнози давнього Веда стали вірними.

Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу думати про те, чому ми зараз. Ми живемо через важкі часий Проста мова про складні питання!



Стародавній Ведас каже: «Як шовковий черв’як спінює веб навколо себе і стає заплутаним в цьому вебі, тому ми, люди, плести веб навколо себе, в якому ми самі стає заплутаним.» Іншими словами, ми робимо речі, які призводять до наслідків.

Ми живемо – прояв нашого Новиний Світова криза, пандемія і, як наслідок, маски, обмеження свободи, війни. Важко розуміти, що їх дії призвели до таких наслідків.



Є ті, хто не вражений цими світовими безвісти, але є й ті, хто страждає на наслідки цих негативних проявів. Наприклад, погіршення здоров'я, втрати будинку або роботи. Важко розуміти, що це не влада, яка повинна бути благною, але сама.

За словами Володимира Древса, уряд є інструментом в руках Бога, який повинен показати нам те, що ми робимо неправильно.



Не варто забувати: все Увійтий Якщо ви подивитеся на історію, ви можете побачити, що імперії недовготовлені. Римська імперія, Британська імперія... Вони були, але відверті. Їх закінчення ясно.

Імперії будуть підніматися і потім згорнути. І це продовжить до тих пір, поки є лідер або система у світі, яка обслуговує Бога і піклується про всіх людства. І сталося!

Коли? В цьому питанні існує тільки одна відповідь: «Для всіх планів». й



Взаємодія веде до кармічних наслідків. Дія з агресією також призводить до погіршення життя.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ось хороший приклад – слово професора Преображенського в «Геарт собаки»: «Деструкція починається не в шафах, але в головах. й

Ми повинні почати мислення і діяти по-різному. Єдина революція Збережіть світРеволюція власної свідомості.



Ведас каже, що якщо на землі були тільки 2% святих, то світ стане райським. Нам потрібні люди, які, через їх внутрішню легкість, можуть змінити суспільство на краще. Хто такі люди і де вони? У храмах? Не думайте! Можливо, це час, щоб почати з себе.

Перше, що ми можемо зробити це змінити наше суспільствоЗробляючи, що псує і завоює свідомість людини і робить його твариною. Виберіть здоровий спосіб життя і дивитися яку інформацію ви використовуєте.



Ми повинні відновити ставлення до літніх людей в суспільстві. Володимир Древс означає мудрих чоловіків. Це обов'язок кожного чоловіка стати чоловіком і взяти відповідальність за свою сім'ю і підняти шавлія, яка пізніше візьме відповідальність за весь суспільство.

Вартість старшого покоління полягає в тому, що вона приносить життєвий досвід і мудрість життя. Люди живуть різними життєвими шляхами, але в кінці життя приходять до тих же висновків.



Я також пропоную дізнатися, які секретні знання про гроші люди стають багатими. Не забудьте!





Стародавній Ведас каже, що світло завжди розбиває темряву. Наприклад, якщо ми приїжджаємо до кімнати, де є таргани, немає точки отруєння їх без очищення простору. Не боятися темряви. легкий!

Якщо ми хочемо змінити суспільство, ми повинні почати з себе. Ми змінюємо наше життя і життя наших рідних. Вивчайте закони Всесвіту, змініть себе, і, можливо, не відразу, але ви помітите, як все навколо ви почнете змінити!

Що ви думаєте про цю думку Володимира Древса, я погоджуюсь з ними?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное