Є чутки, що сім'я Вери Brezhneva переживає не найкращі часи.

Останнім часом в інтернеті почали ходити новини, які Brezhnev і Meladze є divorcing. Війна в Україні вже знищила багато шлюбів, ставши струнким блоком у відносинах людини. Однак слід вірити жовтий прес і що дійсно відбувається в сім'ї зірки? Сьогодні видання. "Сайт" Він намагатиметься розібратися!



Instagram / @zvezdnye.spletny Брежнев і Меладзе До старту повномасштабної війни в Україні Вера Brezhneva і Костянтин Меладзе жив у 3 країнах. Основна робота в Росії. В Україні часто з'явились про те, щоб провести час з родичами та друзями. (За умови, що співачка народилася в Українському місті Дніпродзержинськ.) І в Італії вони просто відпочивали.



Instagram / @ververververververa 24 лютого 2022 р. Костянтин Шотович був у Києві. Він свідчив бомбардування міста і провів тривалий час в приховуванні. Не вдалося швидко залишити столицю, тому що в певній точці вона стала просто небезпечною. На додаток до загроз з російських окупантів було важко залишити через обмеження всередині України. Чоловіки військового віку припинили випускати за кордон.

Не дивлячись на це, через 2 місяці з'явилася новина, яку Меладзе вдалося залишити для Італії. Сім'я зірок має свою віллу. Я повинен сказати, що Костянтин Шотович не гучно висловлював свою антивоєнну позицію. 24-й округ він опублікував чорномор'є повідомлення в Instagram без слова.

Тим не менш, композитор повністю передає точку зору дружини про війну. Вера «Брижнев» – український національний, не може прийти до умов з новою реальністю. Вона відчинила проти російської вторгнення і закликала росіян, щоб зробити все можливе, щоб зупинити це жах.



Крім того, знаменитий співак вирішив допомогти їй рідній країні не словом, а від deed. Бражнев став частиною Центру допомоги України, який збирає та передає гуманітарну та медичну допомогу в Україні. Поєднуватися з іншими волонтерами, Vera допомагає сортувати продукти харчування та інші значення.

Вера Брежнев не боїться називати речі своїми правими іменами. Вона зважила всі зв'язки з агресорною країною і більше не планує виконати в Росії. Співачка була включена в список заборонених артистів РФ, хоча жовтий прес продовжує писати, що актриса заробляє гроші на корпоративних вечірках.

472288

Українська PR-менеджер Brezhneva denies робить помилкові вимоги. Крім того, в Мережі з'явилася інформація про те, що співачка зламала всі свої контракти в Росії. І за деякі з них довелося сплатити суму штрафних санкцій. Проте, для того, щоб розповісти правду про війну і підтримати рідну країну, ніж отримувати роялті в РФ.

Госпіп про Брежнев і Меладзе в жовтому пресі Так де з’явилася інформація про Брежнєв і Меладзе, що розлучився? Ми переконані, що це просто інша спроба заперечувати діяльність співачки та музичного продюсера. Не можна вірити, що їх розлучення вірно.



Instagram / @ververververververa Багато людей вважають, що причина незгоди в сім'ї були різні погляди на війну старих дружин. Так, Костянтин Шотович насправді не говорить багато. До війни він не міг назвати громадською людиною. Подумати, що тиша рівна підтримка військових дій в Україні.

5411157

Сьогодні сім'я Вери Brezhneva і Костянтин Меладзе за кордоном. Повернутися до Росії немає. Хочу вірити, що зірка сім'ї назавжди розірвати всі зв'язки з Росією і зупинити роботу в агресорній країні.

Що ви думаєте про це? Ви вважаєте, що Brezhnev і Meladze are divorcing?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное