Завдання про милі овець навчити дитину розраховувати і вводити в природу Карпат

Логічні проблеми розвивають навички мислення. Але як навчити дитину вирішувати такі проблеми? Відповідь проста: тільки на практиці. Де ми починаємо? Звичайно, з обережним читанням умов. Це може здатися занадто очевидним. Питання часто містять принаймні половину відповіді.



Як навчити дитину вирішувати проблеми
  1. На фермі 17 овець. Всі, але 9 були зняті вовками. Скільки овець залишається?


    Пілінги
    (а) 5
    (б) 7
    (c) 8
    (г) 9
  2. Ви берете участь у забігу і збийте бігун, який відбувся в останньому місці. Яку позицію ви зараз?


    Пілінги
    (a) Останній.
    (б) Пультімат.
    з) Щоб відповісти, потрібно знати загальну кількість учасників забігу.
    д) Відповіді немає.
  3. батько Катя мав сім дочок і без сина. Дочки назвали Олександр, Галя, Настя, Вероніка, Віта та Ян. Що таке ім'я сьомої дочки?


    Пілінги
    (а) Нана
    (б) Nane
    c) Ніно
    д) Ви впевнені, що ви читаєте стан?
  4. Неподалік від берега є плаваючий корабель з розсіяними тросами. Сходи мають 15 кроків. Відстань між ними становить 45 см. Найнижчий крок ледь торкається води. Повільно починається приплив, через який вода піднімається на 15 см. Питання: Скільки часу потрібно буде отримати на другий рівень?


    1 час
    б) 5 годин
    (c) 6 годин
    (d) ніколи не
  5. З глухою особою потрібна молотка, щоб зробити ремонт будинку. Він йде в будівельний магазин, але немає самообслуговування. Як ви поясните продавцю, що він хоче?


    Пілінги
  6. У мене було 6 яєць. Я зламав два яйця, обсмажити два і їсти два. Скільки яєць залишають після цього?


    Пілінги
    а) 0
    (б) 2
    (р) 4


Відповідей.
  1. Проблема полягає в тому, що ми завжди навчаємо відповісти максимально швидко. Отже, коли ми бачимо дві цифри в задачі, ми, як правило, висуваємо одну з інших. Ви просто повинні знову взяти перерву і читати завдання. Звичайно, немає необхідності відключити, додати або навіть розмножувати або розділяти все тут. Відповідь на стан! Всі, але 9 були вкрадені вовками. Так, 9 овець зліва.!
  2. Не можна перезавантажити бігун, який вже в останньому положенні. Тому правильність відповіді буде варіантй
  3. Сьома дочка. Катерина (див. стан проблеми).
  4. Недостатньо уважно прочитати стан. Ви повинні подумати про це (що це диво). Потім стає зрозуміло, що як рівень води піднімається, судно буде підніматися з ним. Так відповідь справа. варіант (незалежно від).
  5. Просто покласти, я хочу купити молоток. Після того, як ви ретельно вивчили питання, пам'ятайте, що покупець в ньому глухий, не копається.
  6. Ви не повинні бути Григорій Перельман, щоб визнати лову. Важко припустити, що автор обсмажив ті ж яйця, які він зламав. Тому що обсмажування яєць без їх розбиття, це досить важко. Крім того, можна зробити висновок, що він також їсти, ймовірно, не сирі яйця. Так, 2 яйця розірвалися, вони варилися, вони з'їли. Є 4 яйця зліва.й


Ми сподіваємося, що рішення цих проблем дав вам задоволення. Напишіть, що проблема була найбільш складною, і які проблеми вирішувалися без особливих зусиль.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное