Вчимося маринувати курячі ніжки так, щоб гості просять добавки, ледь встигли закінчити першу порцію

Це маринада Для курки немає перебільшення! Все готове відносно легко і швидко, і результат перевершує всі очікування. Курячі гомілки в цьому маринаді після випічки в духовці набувають приголомшлива скоринка, а сам м'ясо виходить соковитим і ароматним.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як маринувати в пакеті так що гості трамвайних 2 порції. Ідеально підібрані спеції!

р.

Кращий маринад для курячих інгредієнтів
  • 16 курячих гомілок
  • 0,5 ст. л.
  • 0,25 ст.л. дрібно нарізаний імбир
  • 0,7 ст.л. соєвого соусу
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 ст.л. червоного оцту
  • 1 ст.л. абрикосового варення


Підготовка
  1. Для початку подрібнити мілкоть ножем. П'яти і також нарізати імбир дрібно. Посипати його в горщик.



  2. За 5 хвилин обсмажити цибулю і імбир до м'якого і золотистого на невеликому вогні. Залийте оцтом, а через 2 хвилини соєвий соус і абрикосове варення. Посипати, очищати і кип'ятити близько 10 хвилин до однорідної маси.



  3. Промийте заздалегідь і висушіть курячі ніжки. Вам також потрібен zip-пакет. Залийте маринаду сумку і додайте гомілку. Закрийте сумку і добре зашпакуйте, щоб маринад рівномірно розподілився на ніжках курки. Залиште його на 5-10 хвилин.



  4. Покладіть ноги в форму випічки (або сковорідку), вишийте фольгою. Залийте курячі ніжки до решти маринаду.



  5. Випікайте в попередньо розігрітій до 180-200 градусів духовки за 35 хвилин. 5 хвилин до готовності, при бажанні можна ввімкнути зверху гриль в духовці. Створимо. золото-русткі Курка. Якщо можливо, перед цим кроком поливають ноги з маринадом.



  6. Це, курчато-ягідні в маринаді готовий. Подавати їх до молодого картоплі з кріпом або рисом. Бодибилдерши!





Також я пропоную ознайомитися з інструкцією приготування курячих крил за рецептом талановитого шефа Haim Cohen. Унікальний смак!



А також, шановний читач, якщо ви вирішили випікати курячі ніжки на святковому столі. Вони просто будуть виглядати чудово на столі, плюс кожен любить цю частину курки, тому візьмуть ноги і маринують таким чином. Цей рецепт не залишить байдужим. Курка смачна!

На мій погляд, це найкращий птицяй Я дуже вдячний, якщо ви поділилися з нами улюбленим маринадом для курячих ніжок у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное