5 червня р. Меркурій почав свій рух, оскільки він буде впливати на кожен знак зодіаку.

Рентгенівська ретрограда робить життя складним для всіх. Речі не йдуть добре, проблеми падають з усіх тріщин і немає проміжку. Можливо, причиною цього не є Меркурій, який протягом століть продовжує рух, але астрологи прагнуть вірити, що він є основною проблемою.

198239

Пелес Сьогодні Редакція "Сайт" Повідомляємо, коли прийде час ртутної ретрогради, і як вона буде впливати на життя знаків зодіаку.

Астрологи попереджають, що з 5 червня 2022 р. р.р. ретроград почне рух. Він курсуватиме до 23 жовтня. І в цей період необхідно бути якомога ближче і обережно. Експерти вважають, що на перевірці потрібно бути абсолютно всі ознаки зодіаку, ніхто не пройде.



У цей період багато знаків зодіаку можуть втратити віру в кращому і доставити. Ти можеш відчувати, що нічого хорошого попереду. Деякі можуть навіть втратити значення життя. Астрологи вважають, що це Меркурій, який впливає на свідомість людей. Важливо пам'ятати, що це тимчасовий і не варто дискурувати. Якщо ви можете протистояти шкідливому впливу ретрограду, ви зможете вижити цей період без втрати.



Також важливо розуміти, що цей час виводить найгірші аспекти бідних людей. Будьте обережні незнайомців, які пропонують вам щось. Можливі прийом і шахрайство. Краще утриматися від великих операцій, покупок і висипань. Чудовий шанс пошкодити втрачені гроші.

Також ускладнюють відносини з іншими. Намагайтеся уникати кварель та конфліктів з родичами та друзями. Якщо кварель виник з нуля, спробуйте розгладити кути. Не варто псувати відносини через поганий вплив планети. Астрологісти також радять звертати увагу на думки інших. Ці оцінки можуть бути упереджені. Вони хочуть пригнічувати вас і накладати їх думки. Не даруйте!



Найкращий час ртутної ретрогради перенесуть ті ознаки зодіаку, які сильні в духі і впевненості. Леви, арії і капріроли легше впоратися з такими ситуаціями. Вони не дозволяють впливати на настрій Aquarius відмінно адаптується до нових умов. Якщо ви можете знайти відповідний ключ до цього періоду, ви будете вижити його без особливих труднощів.

Знаки зодіаку з розвиненою інтуїцією повинні бути більш обережними, це може бути не вдалося. Таврус, Лібра і Віргос потрібно спиратися на факти, ніж на внутрішню кришку. Вплив планети дозволить вам чітко бачити.



Такі емоційні ознаки як Близнюки, рак і Скорпіо доведеться навчатися тримати свої роти відключати і свої почуття в перевірці. Вплив ртутуальної ретрогради змушує нас розбити і зітхатися на близьких за допомогою претензій. Але ніхто не буде краще. Зберігати себе разом і залишатися спокійним. Сагітарайус також повинен бути більш обережним.

Окремо хочу сказати про рибу. Це дуже чутливий знак зодіаку. Він, мабуть, найбільш схильний до ретрограду планету. Представники даного знака повинні бути особливо обережними. Не дозволяйте себе маніпулювати і піклуватися про здоров'я.



Довгий і важкий період приїжджає – час ртутування. Але все з нас неодмінно справляється з ним. Я також хочу нагадувати вам, що ви не можете перенести всю відповідальність за життя на планеті. Неважливо, що наше життя в руках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное