Сильна молитва до охоронця ангела за захист сина його можна прочитати принаймні щодня.

Коли війна зламала, тисячі мам відправили своїх дітей до фронту. Ми сказали, що заспокоїти і промити. Не існує нічого більшого, ніж молитва матері для сина. Ці сильні слова допомагають повернути Господа і заспокоїти серце, а також охопити дитину з божественним захистом.



Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться з вами текстом міцної молитви до Ангела Охорона.

Молитва матері для Сина Ангела Анжела захищає кожну людину. Саме йому ми молилися за захист і допомогу. Прочитати для захисту сина від неприємностей, провалів і труднощів. Ви також можете попросити Ангела Guardianа, щоб допомогти вашому сину перед важливою подією. Це дуже міцна молитва, ви можете сказати це щодня. Молитва особливо потужна на день народження сина. Головне - з чистими думками і щирою вірою.



«Дієн Ангел, який дав Небесний Отець до сина (ім'я), Я звернувся до тебе.» Ангол є охоронцем сина, тримайте його в сухарстві і в радості. Не заробляйте сина в важкому моменті життя, продовжуйте йому свою дивну руку, допоможи сина подолати всі випробування життя, дати силу, впевненість і віру в кращому, яскравому і добрему.



«Ангел Тример мого сина, захистить його від усіх злаків, від нещастя і сорбу, від крадіжки і децеїту, від корупційних і злих язиків». Оголошено Боже, щоб мій син (ім'я), будь ласка, допоможи йому очистити себе від власних поганих думок і слів, дій, які не Богові, і пряме життя до світла, любові, доброти і миру.

188486

В ім'я Бога, Найвищий, в ім'я Ісуса Христа, Я запитаю вас, Ангела Ангела мого сина (ім'я), не залишайте його в захвату, дати йому віру в загоєння, бути вірним і міцним захистом. Я охоронець ангела мого сина, я вдячний вам і лука низька до тебе за свою любов до сина. Я вдячний батькові Небес, Господь Всевидше, для відправки Вам, захисника і помічника, до сина мій. В ім'я Отця Сина, Святого Духа і Божественної Матері. Амен.

567962.

Ми сподіваємося, що ця молитва для вашого сина допоможе вам заспокоїти серце. Для всіх мам, які чекають своїх дітей з фронту, бажаємо міцності і терпіння. Не втратити віру. Просимо поспілкуватися з миром і благополуччям в Україні.



Ми знаємо, що на фронті тепер не тільки чоловіки, але і жінки. Ми хочемо поділитися з вами міцною молитвою для дітей. Довіра Господа. Дякуемо! Ми допоможемо в будь-якому випадку. Ми будемо всі вижити, і буде час миру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное