Чому Рожеве Флойд вибрав українську співачку Андрій Хливнюк за свою першу пісню

З початку воєнного інтерв’ю Андрій Хливнюк. Лідер групи «Бомбокс» розповів про проведення програми «Star Trek» Данила Продажем про травму та тих, хто був поруч. Він поділив музику і прокоментував успіх хіта «Червона Калина», що стала уособленням єдності українців у обличчі російської агресії.



Нагадаємо, що Андрій Хливнюк був одним з перших в Україні шоу-бізнесу. 24 лютого музикант зустрівся в рядах територіальних військ оборони. 26 березня він був поранений у обличчя під час розведення посад.



На мене була сестра Skif. Він був першим, щоб вивчити рану і покласти пов'язку на ньому, Андрій згадує. Відчув, як хтось був перфоратором. Він був в процесі осені, тому що ми просто стрибали в отвір, мукаючи прицільний вогонь. й

На щастя, рана була досить м'якою. Тому незабаром художник сам контактував шанувальників в Instagram. «Це нази, які ви боретеся, ви idiots», – Хливнюк звернувся до аудиторії з Росії.



Слід зазначити, що фронтмен «Бомбокс» все ще зберігає цей шкард російських шахт. І нещодавно вирішив зробити педанант з нещастяного шматка металу і поставити його на аукціон.

Про мрії бачити дітей

Резюме, що Андрі є підняти одинадцятого сина Івана та вісім-річну дочку Олександра. І відокремлення від дитячих зав'язків його ще більше, ніж наслідки травми. «Я пропустимість дітей, які лякаються в інтерв’ю. - Я не можу зателефонувати вам. Я змащився прямо. Я просто зателефоную, і ми будемо говорити, і вона скаже, "Тато, війна незабаром, ви зможете боротися з цими муками?" І Дад. Я дуже дивився. Від години до 6 годин я не можу працювати нормально.

Музика слухає в війну

Як музикант, Деніел Продажм не може допомогти, але попросити Гливнюк про музику він слухає в війну. Виявилося, що в непростий момент соліст «Бомбокс» підтримує класичне скеля. Список відтворення функцій Ozzy Osbourne, AC/DC, Royal Blood та reggae king Bob Marley.

Як з'явилася ідея співати «Червона Калина» У той час як Андрій слухає скеля, вся Україна слухає свою версію «Червоної Калини». З початком вторгнення Росії на українську землю, антем Сих Стрельцького отримав феноменальну популярність. Виконується професійними музикантами та звичайними людьми по всьому світу.

про:blank

Все почалося з ідеї дихання нового життя в українську повстанську пісню. 26 лютого патрульна софійська площа, Хливнюк каплиця сянила пісня «Ой на лоозійській червоній каліні». Відео хіт Instagram і швидко пішли вірусними. З огляду на 576,000 разів.



Але це просто прелюдії. Лише через кілька днів, батон був обраний лідером гурту The Kiffness David Scott. Музиканти з Південної Африки додали музичну підкладку до вокальної частини Хливюка. У результаті відеотрека на YouTube отримала понад 9 мільйонів переглядів. Це найвищий результат серед усіх українських хітів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Boombox (@boombofamily)



Далі У квітні легендарна британська рок-група Pink Floyd зламала свою 28-річну тишу. Причина стала спільним кліпом з Хливюком для пісні «О, на лозоці червона каліна». Упродовж двох днів пісня «Хай, Гей, Різ Вгору!» досягла вершини світових графіків. І з огляду на те, що гроші, зібрані з релізу, повинні допомогти Україні, це просто великі новини!

про:blank

«Ця пісня може бути будь-якою повстанської пісні, яка має ті ж коріння, як в цій пісні», - розповідає Андрій Андрій. За словами художника, багато чинників приходили разом так, щоб його «читали» старої пісні торкнулися душі людей. Сьогодні Андрій Хливнюк продовжує роботу в рядах патрульної поліції. Він сподівається, що після перемоги він зможе повернутися до свого улюбленого бізнесу. І ми доставимо з себе: «Повернути живу!»

Українська музика красива в усіх її формах. А війна просто довели її. У нашій статті ми розповідаємо про зірки українського шоу-бізнесу, які активно борються на музично-інформаційному фронті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное