Народжена молитва за сина, який вибрав шлях солдата і виніс, щоб захистити свою країну

У нашому столітті одна з найстрашніших судових випробувань запала: війна. Мати змушені супроводжувати своїх синів і дочок до війни, віддаючи найцінніші. Неприємний просто сидіти і чекати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Сильна молитва матері для сина може заспокоїти душу і захистити дитину в своєму шляху. Немає нічого сильнішого, ніж молитва матері.



Сьогодні видання. "Сайт" Вона поширює сильну молитву матері для сина, який пішов на фронт.

Молитва матері для сина Мати - найсвіжіші і найсвіжіші люди. Звідти шлях життя, це завжди там. Захист і промені для вас. Мати любов - сила, яка може захистити вас від зла. Його молитва має неймовірну силу. Кожна мама, яка очікує сина додому від війни, повинна молитися.



«О Милосердний Бог наш Отець, Я шукаю притулок у вас і лущіть коліна мого серця, серце матері, сина якого на війну». Я здаю тебе, щоб врятувати життя від кожної кулі, від зраді, від походу, від усіх полонин. Покрийте його Святою рукою і допоможи йому виконати своє обов'язки для захисту Вітчизни від ворогів до кінця.



Важкий момент життя, допомогти йому викликати на тебе і спиратися тільки на тебе і своє слово. Чи може бути твоїм, сміливим і приймати правильні рішення. Допомогти йому завжди пам'ятати, що його життя приховано з Христом у вас.



Зберігайте його живим і дайте йому знати радість свого мита і радість перемоги над ворогом. Я вдячний Вам, шановний батько, що Ваше буде успішно здійснено рукою в житті сина. Тексти пісень, а це означає: Я чуй тебе, О Великий Бог, і я поклоніння тебе. Амен.



Шановні друзі! Ми сподіваємося, що ви будете чекати. Нехай ваш день очікування буде наповнений твердою вірою, що ваш син повернеться безпечно і звук. Разом ми справляємо, і з нашими спільними зусиллями Україна зможе виграти. Ми всі промені для миру в Україні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное