Знайдено зубне мило і ватні кришки на смородини, спробуйте, не боятися.

Переробка смородина до Це хороша річ. За 3 роки вона воювала цю косу, і вона не доглядала за лампою. Дуже добре, що минуле літо, на консультації мудрого сусіда, я спробував цей засіб. Вона виявила зубне мило і в'язана в смородних попелиці. Результат перевершує всі очікування!

Сьогодні видання. "Сайт" Можливість використання аварійних методів смородини від непристойних попелиць. Спробуйте, не боятися!



Багато людей думають, що попелиці є недугою, і обробляються лікарськими засобами від неї, але насправді це шкідник, який викликає досить помітні пошкодження, що впливає на зовнішній вигляд рослини і його урожайність.
й ¶
Галічні попелиці в більшій мірі атаки «барвлений» смородина (червоний, білий) і в меншій мірі чорний. На поверхні листя з'являються пучки або здуття яскраво-червоного кольору, а на зворотному боці видно комахи, це попелиці.



Це один з кращих Український Боротьба попелиці - мильний розчин. Можна взяти звичайне зелене, зелене, зубне та навіть туалетне мило. Необхідно зробити крихітний мильний розчин для обробки рослини. Для цього на підлогу замочують 300 грам мила і 10 л води.

Цион хуск - це ще один ефективний метод боротьби з попелицею. Для цього потрібно 200 грам цибулю лушпиння заварити в відро окропу. Потім кущ можна обприскати настій.

Р

Я консультував мого сусіда, щоб приготувати «Сік Нат». Візьміть, він говорить, 2 склянки деревної золи і 100 грам звичайного рідкого мила або що-небудь. Залийте золи гарячою водою і кип'ятіть близько 30 хвилин. Потім процідити настій і розвести водою на об'єм 10 л. Наприкінці дня додайте мило. Метод працює ідеально!

03039, Україна

Ви також можете боротися з попелицею. 200 грам кульбаби разом з корінням рослини заливають в відро з окропом. Заваримо, потім заливаємо всі гілки і листя куща.

І вони також кажуть, що ви можете обприскувати місця, уражені попелиці, Кока-Кола. Я не спробував себе, але садівники на форумах писати, що метод ефективний!



«Одно, як тільки починається листя, я підбираю кропиву, розірвав її і під усіма кущами. Смородина, агрусу, троянди ... Гарне цвітіння! – поповненений спільний зв’язок з мудрістю сусіда. Зауважте!

, Україна

Я також припускаю, що ви не повинні висаджувати смородини. Багато залежить не тільки від самої куща, але і від культур, що ростуть поруч двері!





Якщо ви думаєте, що все це недостатньо, звичайно, ви можете використовувати хімічні речовини, але вам необхідно вибрати їх ретельно. Наприклад, Фітоверм є біологічним походженням і відносно нешкідливим для людини. Закупівля Наркотики потрібні локальной Витратити тільки ті рослини, на яких найбільша кришка.

Лікування смородини від попелиці не так складно, власне, як сам попелиці. Як боротися з цим хірургом?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное