Чому собаки мають такий короткий шлях?

Середня тривалість життя собак 10 до 13 років. При цьому багато залежить від породи тварини і маси інших чинників. Так, наприклад, mongrels може жити від 15 до 20 років.

р.

Пелес Сьогодні Редакція "Сайт" Детально про те, що впливає на тривалість життя собак. А в кінці статті ми поділимося на дотик сюжету, який розкриє сьогодні тему в абсолютно іншому вигляді. Це буде цікаво!

Термін придатності собак Термін придатності собаки впливає на багато факторів. Наприклад, один з них розмірй Чим менше це, тим ймовірніше, що вихованець буде жити довше. Також вона грає важливу роль. Якщо ви хочете мати пюре, ви можете отримати всю свою родзинку від породника. І якщо ви вирішили взяти дитину з дитячого будинку, підготувавши, що ви навряд чи дізнаєтесь про своє минуле і рідне.



Пілінги Собака Павло Також впливає на тривалість життя. Це особливо стосується членів однієї породи. Хлопці, як правило, живуть 2-3 роки менше дівчат. Фізична активність тварини грає величезну роль в цій матерії. Собака повинна бути надана достатньо часу, ходьба і граючи з ним в мобільних і розвиваючих іграх. Все це позитивно впливає на здоров'я вихованця і подовжує його життя. Дізнайтеся, як провести час з нею. Це краще зробити перед покупкою тварини.

Наступний фактор дієтай Ви не можете годувати собаку все, сподіваючись, що це не впливає на його стан. Якщо у вас є чотириногий друг у вашому домі, обов'язково зверніться до ветеринара про своє харчування. Пелюшка може їсти різні продукти харчування. Однак варто включати всі вітаміни і мінерали, необхідні для здоров'я.



Говорячи про вас. Регулярні перевірки і своєчасне лікування недуги обов'язково подовжують життя собаки. Необхідно звернути увагу на все, в тому числі запобігаючи появі паразитів і навіть щіткою зубів.

Ще один важливий аспект. Психологічний стан тварини. Терміни життя собаки дуже залежить від того, що емоції його існування заповнені. Якщо ви надаєте своєму вихованцю досить часу і увагу, він буде жити довго і щасливим життям. Не можна ігнорувати пуховик і залишити його самостійно протягом тривалого часу.

За статистикою, породжені собаки в середньому живуть довше, ніж пюре. Це пов'язано з тим, що як правило, народжується в природних умовах, тільки найсильніші цуценят вижити. На вулиці стає справжнім випробуванням для вирощування собак.



Представники різних порід собак протягом всього життя можуть зіткнутися з великою кількістю різних захворювань. Наприклад, пуги і Пекінгес часто виникають проблеми з дихальною системою. І Роттивери страждають від болю в суглобах. Тому при виборі собаки важливо ретельно продумати про можливі ризики.

Собаки мініатюрних порід, таких як Chihuahuas і lapdogs, живуть в середньому 15-17 років. Великі тварини (кільки для котів, хускі) можуть жити від 9 до 15 років. І тривалість життя найбільших представників собак не перевищує 6-14 років.

Я надихнула писати цю статтю, доторкнувшись історії ветеринарного знайдено онлайн. Я поділюсь оригінальним текстом цієї історії нижче.

Я був покликаний бачити 13-річну собаку Бетута. Сім'я очікувала дива. Але я оглянув тварину і знайшов, що вона страждала від невиліковного захворювання. Батарей не встигає жити. Вона була оточена турботою і любов'ю. Маленький Педро зданий настільки спокійним. Він захопив собаку до тих пір, поки він не впав.



Дитина здавалося приймати її без труднощів. Я чую маму, «Чому собаки коротше, ніж людина?» "Я знаю, чому." Роз’яснення дитини змінило світогляд. Він сказав: "Народи приходять в світ, щоб дізнатися про життя, щоб любити один одного і бути хорошим, правильно?" Собаки народжуються таким чином. Вони вже знають, як це зробити, тому вони не повинні жити довго, ви знаєте? ?

Простір історії. Якщо собаки були нашими вчителями, ми неодмінно дізнаємось багато речей. Наприклад, лояльність та відданість, щира радість та безтурботність. Але найголовніше, ми, безумовно, навчимося любити і піклуватися один одному.



Пілінги Якщо у вас є собака, перейдіть прямо зараз до неї і тримати її щільно. Не знаю, скільки років вона була надана. Але я впевнений, що ви можете зробити ваш чотириногий друг дійсно щасливий. Подбайте про себе і ваших домашніх тварин!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное