Максим Галкін зробив хутор в Ізраїлі та планував концерт у Новій Зеландії

На жаль, багато наших читачів цікаві, Де є Максим Галкін сьогодні?й Після того, як приятель залишив Росію в лютому і до сих пір, здається, не думають про повернення. І нещодавно він оголосив, що він планує відвідати Латвию, а також Австралію та Нова Зеландія.

Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, що я почув від Максима Галкіна. Як митець, він проводить свій час в Ізраїлі, чи є його концерти успішними і чому він ще активно розповідає про Росії. А Галкін особливо активно обговорюється тим, хто не любить його.



У Ізраїлеві пішли багато людей, що Максим Галкін з Алла Пугачева та діти. Сам пародіолог пояснив, що він нічого не бачив. Після антивоєнних виписок він був заборонений від проведення концертів в Росії. Навіть його господарі були скасовані. Простіше кажучи, Галкін заборонив займатися діяльністю, які завжди принесли йому задоволення, гроші і любов аудиторії.

р.

Тож представить шоумен на далекий відпустку до Ізраїлю, де він відразу організував серію своїх концертів. А виступи були заплановані лише на початку літа в найбільших містах Ізраїлю.

Цікаво, що російські пропагандисти стрибали з своїх мурах, проводячи, що ніхто не приїжджає до іноземних концертів Максима Галкіна. Вони говорять про те, що тільки в Росії хтось цікавить, а в інших країнах досить їх виконавців.



Проте квитки на виставу Галкіну так швидко дивилися, що він навіть запланував додатковий концерт, щоб більше людей могли бачити його життя.

7 червня було передано. КонцертиВід чого художник опублікував своєрідний відеозвіт. Як ви легко бачите, люди заповнили залу до кінця, а сам Максим Галкін був нездатним, як завжди. Непристойно, задовольнили його, стоячи на кінці вистави.

р.

На тих же концертах, парадисти сміли багато на російській владі та російськими пропагандистами. Хоча незабаром отримав відповідь, тому що деякі ЗМІ почали писати, що Галкін змовив росіяни і його батьківщину.



У 28 років моїх виступів я ніколи не зловживаю рідною і улюбленою Росією з брудом. Всі ці роки я приправив політиків, позбавляючи брехні, патологічних пропагандистів і пошкоджених чиновників, які робили своїх російських людей.

Митець також згадав, що він раніше виступав на своїх концертах, коли він зробив незлічених часів в Росії. лацінай Є багато доказів навіть на YouTube.

«Я завжди був для людей. Я все одно хочу, щоб жити в миру і багатства, не в бідності і ізоляції. Тому, з моїм гуморним словом, я зроблю задоволення тих, хто стоїть на шляху розвитку Росії, Галкін сказав.



Він також сказав, що він планує дати його на 4 серпня. сольний концертй Тут він прийде з новою гумористичною програмою за традицією. А у вересні Галкін навіть побувати в Австралію, де він також порадує своїх шанувальників. 8 вересня він буде виконувати в Окленді, Нова Зеландія.

Давайте подивимося, як прогрівати художника буде до нової аудиторії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное