Кожна господиня має власний рецепт яєчних рослинних рулетів, я прагнув поділитися власним

Можливо, кожна господиня має власний рецепт з яєчних рослинних рулетів. Є безліч варіантів приготування, і ще більше сортів начинки. Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти вам, як зробити баклажани з часником і пряним рослинним фаршируванням. Ми любимо цей варіант найбільш. Ми сподіваємося, що ви цінуєте його занадто.



Рулетки баклажанів з часником Інгредієнти
  • 4 баклажани
  • 3 яйця
  • 1 цибулина
  • 1 болгарський перець
  • 3 помідори
  • 150г горіхів
  • Латинки
  • Малкa
  • часник
  • свінгери
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Яєчні рослини можна приготувати двома способами. По-перше, просто обсмажити в рослинній олії з двох сторін на кілька секунд. р.



  2. Однак я віддаю обсмаження в яйцеклітину. Для цього збити яйця, додати сіль і перець за смаком. Нарізати баклажани в тонких смужках, закопувати яйце і обсмажити його в рослинній олії. Ви все ще можете розкачати в борошні, але після чого посуд стане більш калорійним.



  3. Після обсмажування баклажани слід залишити на охолодження. В той же час начинку можна приготувати. Для цього обсмажити дрібно нарізану цибулю в сковороді на золотистий колір. Потім наріжте кубиками перцю і додайте до цибулі. Додати томати в кінці. Вони повинні спочатку очищати шкіру. До готовності. Продам його і за смаком.



  4. Коли начинка охолоджується трохи, додайте олівець, кріпіть і багато часнику до неї. Поєднання баклажанів і часнику просто ідеально підходить. Також додайте подрібнені горіхи.



  5. Тепер просто загорніть фаршу в рулонах. Можна прикрасити зеленню і подавати на стіл. Неймовірний смак гарантований!

    Веб-сайт



Рулетки баклажанів з часником виходять, без перебільшення, смачні. Поєднання всіх інгредієнтів призводить до реального захоплення. Крім того, влітку ця страва коштує не дорого і готується досить легко. Ми любимо їх так багато в домашніх умовах, що я можу зробити рулони на зиму.

Найкрасивіша річ про цю страву полягає в тому, що ви можете експериментувати з наповненням принаймні щодня. Є багато різних цікавих варіантів. Я думаю, що пропускання синього сезону, а не приготування будь-якого з них є справжнім злочином. Я сподіваюсь, що цей рецепт залишається у вашому банку свинини і ви намагаєтеся зробити ці рулони!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное