Замість жирних тістечок з завареним кремом, я зроблю легкий молочний морквяний пиріг.

В іншому день я хотів приготувати щось смачно, а в холодильнику, так як удачу буде це, тільки морква. В першу чергу я збираю, але потім пам'ятаю, що на плодовому магазині вже давно на плодовому магазині. Я починав скуштувати інтернет, який шукає цю страву. Знайди його! Рецепт смачного морквого пирога з завареним апельсиновим кремом Перевищено всі очікування. Я поспішаю поділитися з вами.

р.

Рецепт смачного морквого пирога в такому рецепті відмінно підійде. По-перше, десерт готують досить просто і швидко. Не варто боятися! По-друге, в торті немає молочних продуктів, завдяки яким страва менш жирна. Це саме те, що потрібно на літній день.

Тест інгредієнти
  • 300 г моркви
  • 3 яйця
  • 150 мл рослинної олії
  • 150г пшеничного борошна
  • цукор 220 г
  • 10г розпушувач
  • 10г ванільний цукор
  • пілінг 2 апельсини і 1 лимон




Інгредієнти для custard
  • 80г цукру
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 1 яйце
  • сік 2 апельсини і 1 лимон


Підготовка
  1. Перш за все готують цитрусові фрукти для роботи. Промийте їх добре і обсипте їх окропом. Потім потріть шкірку апельсинів і лимона. І вичавити сік з самого плода.



  2. Для приготування завареної в софініці натирайте яйце з цукром і крохмаль. Додати апельсиновий і лимонний сік в суміш і добре перемішати. Покладіть стейк на середню вогонь і заваріть вершки, постійно помішуючи масу. За щільністю вона повинна виходити так само, як і смоліна.
  3. Залийте вершки в глибоку миску і покрийте харчову плівку в контакті, щоб вона не була скоринка, поки вона охолоне. У цей час зробіть торт самому.
  4. Для тесту збити яйця з цукром і ванільним цукром. До речі, замість останнього можна використовувати звичайний ванільний або ванільний сутність. Додати в яєчну суміш рослинного масла, очистити і перемішати все. Потім заливають в отриману масу розсіяну борошно, розпушувач і перемішують тісто.



  5. На дрібній тертці натирайте моркву і додайте їх до тесту. Змішайте інгредієнти добре до однорідного стану. Покрийте форму для випічки з пергаментним папером, і важливо закрити дно і боки з пергаментом. Помістіть тісто в однорідному шарі. Охолоджений заварений кладемо в кондитерську сумку і викладаємо її зверху сирого тіста просто в колі.
  6. Випікайте торт в духовці 45-50 хвилин на 180 градусів. Найкраще використовувати верхній і нижній режим опалення. Зосередьтеся на духовці, перевірте стару готовність з зубцем.



  7. Коли торт готовий, нехай він охолоне повністю перед різанням на порційні шматки. Бон привіт!


Рецепт смачного моркви пирога: редакційна консультація Приготуйте морквяний торт з завареним вечнем, щоб ласощі приготувати себе і ваших близьких до неймовірної тастості ранку. У рецептурі можна використовувати тільки апельсини, якщо вам не подобається лимон або виражений цитрусовий смак. До речі, я був захоплений поєднанням незвичайного ліктя з морквою. Якщо ви хочете здивувати гостей, обов'язково приготуйте цю делікатність для свого прибуття!

Не всі господині люблять варити тістечка морквою, боячи, що блюдо буде занадто сильний морквяний смак. Але це не так. І рецепт смачного морквого пирога просто доводить його. Якщо ви готові експериментувати, радимо зробити розкішний морквяний торт. Рецепт поділився своїм колегою Вероніка Жмурко, і вона знає багато про випікання!



Я також любила ідею ніжного морквого кремового супу. Пальці добре! І якщо вам подобається найпростіші рецепти, я раджу зробити швидкий морквяний пиріг.

Очі блиск і душа радіє! Я сподіваюся, що ви користувалися сьогоднішніми стравами і ви обов'язково намагаєтеся запекти цей неймовірний торт з завареними. Насолоджуйтеся чаєм!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное