Приймаю 550 грам фаршу фаршу, залити рідке тісто, а м'ясний пиріг практично готовий.

Торт Buffalo - це універсальна страва, яка може замінити повний обід або вечерю, особливо коли мова йде про солоні пиріжки. У них жири, білки, вуглеводи. Так, якщо ви не хочете приготувати першу, другу і компотувати, але в той же час смачно їсти, рекомендую варити пиво з м'ясом в духовці. Це тісто, що не займе багато часу і важко відмовитися.



Я завжди любила приготування розмішувача з яйцями і зеленню, і мій бабуся навчив мене запекти м'ясний пиріг. Як зробити кілька різних пирогів різними начинками. Моя сестра не їсть м'яса, тому для неї бабуся завжди випікається яйцем, зеленими і сирними пирогами. Виявилося, що тісто не потрібно розмішати своїми руками, а що лежить в холодильнику підійде для начинки.

18

інгредієнти
  • 550г м'ясо
  • 150г твердих сирів
  • 50г зелений цибулю
  • 100г борошна
  • 200г сметана
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. гранульованого часнику
  • щіпка
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. сухої зелені


Підготовка
  1. Порубати велику нижню частину зеленої цибулі і обсмажити її в сковороді з рослинною олією до золотистої 1 хвилини.
  2. Стирайте фарш з спеціями і сіллю. Візьміть м'ясо, яке вам подобається. Найкращий торт виготовлений з жирним м'ясом. Готовий торт буде соковитим з м'яченою свининою і менш калорійним з куркою або яловичиною.



  3. Збийте з вінком або вікі 3 яйцями на однорідність. До них додати щіпку солі, розпушувача, сметану і просіяного борошна. Якщо у вас немає сметани, можна використовувати жирний кефір. Перемішайте тісто до однорідного стану без грудочок.



  4. Зріжте цибулю перо і натріть твердий сир на дрібній тертці. Фарш смажений з цибулею обсмажений в сковороді.
  5. Залийте половину тесту в нижній частині форми і покладіть начинку зверху. Посипте начинку сиром і зеленою цибулею і залийте всю річ рештою тіста, щоб вона покривала всю начинку.



  6. Щоб рівномірно розподілити тісто, злегка вдарив форму на стіл. Випікаємо хлібопекарський торт в духовці нагріта до 180 градусів 40-45 хвилин. Виявляється торт з тонким шаром тіста і великою кількістю начинки. Перевірити торт з дерев'яним мечем посередині, його слід висихати. Бодибилдерши.





Швидке тісто буде підготовлено, якщо використовувати порційні цвіль для кексів, то час приготування буде зменшено майже в 2 рази. У начинці лаврового торта можна покласти: гриби, обсмажені з цибулею, картоплею, яйцями, сиром, рисом з цибулею і зеленню, і будь-яку начинку, яка доходить до руки. Краще запікати торт в металевій знежиреній формі, щоб його було простіше. Якщо ви не впевнені, що ваша форма випічки, покрийте дно з пергаментом. Насолоджуйтеся кулінарними відкриттями та гарним днем.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное