Випічка ароматної charlotte з смаженими яблуками, що виходить повітряним і пишним, як вниз

О, і я отримав гарячу повітряну куля в цей час! Шарлотт рецепти Є величезна кількість, але це особливий, і яблука обсмажені, і тісто ділиться на два підходи. Я запекла його на ніч для сніданку і це було смачно! Все сподобалося!

Сьогодні видання. "Сайт" Як зробити ароматдіаграмаЦе повітряний і пишний, як і вниз. Неможливим є розбити!

Р

Інгредієнти charlotte
  • 3 яблука
  • 4 яйця
  • 180г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 30г вершкове масло
  • 160г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. Промийте яблука, очистіть їх і наріжте тонкими скибочками. На сковороді з вершковим маслом обсмажують яблука на 3-4 хвилини з кожного боку на середньому вогні. Прохолодний.



  2. Щоб приготувати тісто, збити яйця з цукром, ванільним цукром і щіпкою солі до пишної піни.



  3. Змішайте борошно зі спредом і в двох дозах додайте суху суміш до рідини, постійно збиваючи міксером або королою. Кріплення до однорідності, тому в тесті немає грудок. 76897



  4. Змастити цвіль для випічки маслом або покрити пергаментним папером. Залийте половину тесту, потім викладіть смажені яблука. Покладіть другу половину тесту на яблука і виправте її. Випікаємо пиріг. в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 35-40 хвилин до готовності. Перевірити готовність до зубної палички або дерев'яної палички.





  5. Нехай торт прохолодно, а потім подаємо його до столу. Декорувати Шарлотт Можна порошувати цукор, горіхи або навіть заварити. Бодибилдерши!





Я також хочу знати, як французьке вугілля відрізняється від нашого. Це все право, не трюки!





Цей повітряний і ароматний charlotka здатний прикрасити навіть самі похмурі і сірі осінні будні дні! Ну, на сонячні дні, особливо в вересні, можна взяти шматок цього charlotte з вами для прогулянок, а з чайом, десь в очищенні. торти І сниться про майбутнє. Пам'ятайте, що щастя є простими речами, головне - помітити їх!

Атмосферна осінь!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное