Чи можу я пустити чоловіка на відпочинок окремо?

«Цього року я відчув відпустку без чоловіка. Ми зазвичай погоджуємось на дати, перш ніж приймати відпустку. Але цього року вона була різною.
- Vika коментує. Припустимо, що чоловік і дружина за замовчуванням візьмуть участь у відпустці і в компанії один одного насолоджуються вільний час і подорожі.

Реальність трохи відрізняється. Багато пар повинні заробляти живою. Деякі люди дивляться один одному в домашніх умовах і на роботі, що робить відпочинок не таким приємним. В той же час Ви не можете провести відпустку.



Я завжди скоригував мій відпочинок до свого чоловіка, щоб піти кудись разом. Так як на роботі потрібно точно розповісти, чи беремо відпустку частково або повністю, потрібно заздалегідь погодитися з чоловіком і вирішити, скільки днів відпочивають. Коли я запитав, чи ми збираємось десь в цей час, мій чоловік сказав ні.



Він повинен допомогти мамі зробити ремонт в квартирі, тому він не заощадить гроші на відпочинок. Так ми вирішили, що ми не пішли в будь-яку точку. Я забрав мене в кінці серпня і залишок мого чоловіка на початку жовтня. Я провів свої свята в домашніх умовах, готування і прибирання, іноді виходив на прогулянку в вечірці з друзями.



У той час мій чоловік пішов до мого дому, і я пішов з ним, щоб допомогти. Що був кінець мого відпочинку і я його провів на дивані. І тепер Олег каже мені, що він збирається йти в море без мене! Вони кажуть, що він втомився протягом двох років без відпустки і врятував невелику кількість поїздки.



Я не розумію, що ми завжди говоримо про це. Я спробував підійти і захотіти піти кудись занадто. В результаті, коли я запитав про відпустку, не було грошей, і зараз вони з'явилися. Олег каже, що я відпочив і пам'ятаю дві поїздки на місцевий пляж. Але це різні.



Тепер він збирається піти за два тижні, і я буду працювати. Це ярмарок? Я відчуваю обману. Я не розумію, що ситуація може змінитися так різко, що він раптом переповнений мене з фактом. Я дуже шкода."



Можливо, чоловік Вікі не хоче відпочивати з нею і вибрав не найкращий спосіб його звітувати. Коли люди разом з усіма часами, як на відпочинку, так і вдома, вони не відчувають себе безкоштовно. Якщо вони повинні бути прикріплені до іншої особи та їхніх змів. Іноді люди повинні бути самотніми і своїми думками. Для того, щоб дійсно перезавантажити, потрібно бути самостійно з вашими думками без відволікань.

167678

Можливо, це час для Віки та Олега, щоб побачити сімейний психолог. Спеціаліст розповість Вам, як показати свої почуття та емоції, а також пояснити важливість щирих розмов. Якщо люди не відчувають себе комфортно один з одним і не можуть відкрити партнера, ця проблема повинна бути швидко вирішена. А що ви думаєте про це, ви поділитеся змовам вашого чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное