Коли ви не можете запозичувати гроші з вашого дозволу

З власного дому – це великий успіх, але часто це результат важкої праці та економії. Дуже важко купити власний будинок окремо, навіть сімейні пари іноді не зможуть отримати кредит на житло. Історія Ірини цілком зрозуміла. Іра і її чоловік врятували гроші, багато способів відмовилися отримати іпотеку, і нарешті прийшов час. У той час, за проханням її сестри зіпсували всі плани.



Ми буквально не змогли купити будь-які продукти харчування протягом двох років. Це було свідоме рішення, тому що ми обидва працювали важко і заощадили гроші, щоб купити квартиру. Я також взяв участь в роботі у вихідні дні. Я думаю, але рано на Я почав радіти.



Ми почали економити гроші прямо після весілля. У мене була однокімнатна квартира, яку я успадкував від мого діда. Але ця квартира стара, і ми планували дітей, тому ми домовилися зберегти для нової квартири з більшою площею. І ця квартира я не збираюся продати: як би життя вийшов, і квартира діда це єдине, що я маю. Ми почали жити там і повільно економити гроші.



Ми не можемо допомогти нам. Моя мати-в-одному має молодшу дочку, і вона також потрібна допомога. Так, ми були просто, відкладаючи майже все, що ми заробили для загального призначення. За два роки ми зібрали суму за перший внесок і хотіли піти в банк.



На жаль, я зустрілася з новинами. Її чоловік сестра отримує одружений і просить запозичувати гроші на весілля. Моя мати-в-правді говорить, що у нас є місце, щоб жити, і її дочка хоче зробити розкішне свято. Моя мама пообіцяла мені гроші. Я дорослий, я розумію, що це гроші Людмила Іванівна поверне нам більше одного року. І сказав я повністю проти ідеї.



Я побажав сестри мого чоловіка гарне весілля і не хочу руйнувати стосунки з ким-небудь. Але я не кинувся, як кінь протягом двох років тому, що один день мої родичі будуть руйнувати нашу мрію. А якщо ви амбулаторно маррі, то можете зареєструватися просто і жити разом. Весілля не важливо. Головне, що людина хороша. й

Після того, як візит моєї мами-правила через кілька днів, я вирішив піти в банк і внести суму так, щоб мій чоловік не був спокусливим, щоб взяти гроші з свинарського банку. Виявилося, що він взяв половину суми без консультації. Він сказав, що він був однією сестрою і він повинен допомогти їй. Але це була остання солома. Я кладу його двері з валізом, тому я дам йому жити з матір'ю тепер, що вона і сестра більш важливі для нього.

852587

Чоловік жив з матір'ю, сестра одружена і народила дитину, переїхала до чоловіка. А потім вони зламалися і сестра переїхали з мамою і дитиною. В менш ніж за шість місяців, мій ex повернувся з квітами і попросив про прощення, але я загубив його довго. Я не хочу жити з ним.



Іра зрадила свою снію. Він навіть не обговорював питання з дружиною і вирішив, що він міг би керувати накопиченими грошима. За проханням сестри зіпсували довіру дружини у чоловіка. Так, ми повинні допомогти нашим родичам так само, як ми можемо. Але ми допоможемо за рахунок наших бажань і снів? Ми маємо право приймати рішення, які необхідно обговорити з нашим партнером? Яра правий, він зробив те, що він був правим. Але в очах Ірини, він зрадив свою сніву. Це важко пробачити. Вона більше не зможе довіряти цій людині. Що ви думаєте, ви можете отримати разом з вашими ex?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное