Баклажани в французьці, лангу і смачні, як французька поцілунка

Я люблю баклажани в будь-якій формі. Але цей рецепт мій улюблений! Я отримав його з листового друга, ніколь, який з півдня Франції. У своїй батьківщині, в Бейзерах це блюдо просто любити!

Не хвилюватися, метод приготування дуже простий і без проблем. Баклажани в французькому можна подавати як окрему, самостійну страву або лаціна або риба.

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування баклажани з маслинами. Рецепт, який прикрасить осінній прийом!



Баклажани в Французьких Інгредієнтах
  • 2 баклажани
  • 4 помідори
  • 6 маслин
  • 100 г сиру сулугуні
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 4 ч.л. майонезу
  • сіль, спеції за смаком


Підготовка
  1. Вимити баклажани, відрізати брудочки ножем. Наріжте баклажани уздовж на тонкі скибочки товщиною 0,5 сантиметра. У сковороді смажені з рослинною олією, баклажани обсмажують на одній стороні. 1990Р. 2199Р.



  2. Змастити чашу рослинною олією або покриту пергаментним папером. Покладіть баклажани скибочки на обсмажену сторону вгору. Посипаємо сіллю і перцем за смаком, а потім змащуємо майонезом. При бажанні майонез можна замінити сметаною.



  3. Наріжте томат в муги, замочений сир на тертці. Поставте помідори на шматочки баклажанів.



  4. Наріжте оливки по колах і потім покладіть їх на помідори. Трохи перець за смаком і посипати тертим сиром.



  5. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 15 хвилин.



  6. Готові баклажани посипають сухим орегано. Цей сезон надає страву особливу страву ароматй Бодибилдерши!





Також я пропоную, як варити баклажани на зиму. Чоловік очищається при прийомі зразка. Консервовані баклажани смаки як барбекю!



Баклажани в французьці за цим рецептом виходять ароматні, соковиті і дуже смачні. Таке овочеве блюдо можна прикрасити будь-яким обідній стілНе кажучи вже про вечерю в будні.

Мій чоловік приніс мені квіти в наступний день. Вона говорить, "Це для вас, любов." Для того, щоб бути таким коханим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное