Мій батько спасерив мене протягом 18 років тільки, щоб зловити мене з одного дня.

У одному місті жив дівчина Нестя. І всі вважають її вірною господинею долі. батько Настя досить мало. бізнеспов'язані з покупками та комерцією. Дівчина не заперечувала себе нічого. Дад відкинув пил від коханої дочки. Вони мешкали в прекрасному будинку, де Настя мала сама дівчина. З м'яким ліжком, букетом іграшок, стильними меблями. Здавалося Кожен загинув її. Хто може мати.



Невідкладна доля іноді буває жінкам. Вони повинні мати справу з усіма проблемами, які кидають життя на них. І тримати ходьба з головою, проведеним високим. Їх крихкі плечі іноді шуддер на всіх несправедливостей, але жінки триматий І, незважаючи на все, виходить з ситуаційних переможців.



А потім раптом, Дад звернув дочку з дому! І коли жителі міста дізналися про те, що сталося, вони відразу підібрали цю тему і почали думати в повній мірі. Що відбулося з 18-річного Настани? Чи є вона щось серйозне? Чи може він чекав дитини від кого? За деякий час місто просто стояв на вухах, і Настя повністю зникла з погляду.

Але останнім часом не тільки її маленьке місто, але і багато медіа-розеток говорили про Анастасію знову. Поговорили про дівчину як власника власного бізнесу. Вона створила красиві сумки і повільно підкорила світ бізнесу. Анастасія погодилася поділитися з усіма проблемними долею сходження і знайти справжню щастя.



Дівчина не складала труднощів для мами, тому що вона пролетіла, коли Настенка була лише 3 роки. Захворювалося, що не можна зробити. батько Анастасії був відчайдушний, коли він пішов самостійно з дитиною в руках, і як тільки він міг, він відразу повернувся до роботи. Він подумав, що це справа, щоб зробити. Дівчина виросла, і Дад спробував дати їй все. Все, що я можу зробити. Навколо уваги, любов, догляд. Але іноді можна перестаратися, і дитина зросте занадто зіпсована.

На жаль, це сталося з Нестю. В той час як вона була невеликою, її кімнати просто потоплені в море ляльк, м'які іграшки, яскраві сукні та солодощі. Але дівчина виросла, і з її зростаючими потребами. Управління підліткам було набагато складніше, і да Нестя було просто. "Покупка від власної дитини"й

Сама дівчина вірить, що остання солома була дуже страшною справою для неї. «Я був 18, але я не думав про мої дослідження або себе, або мій тато. Я прийшов додому вранці ледь живий. Моя друзі і я відпочила в клубі, але раптом я виграв гроші, тому я хотів піти додому, щоб попросити мій тато ще. Поблизу клубу я не можу стояти ноги і впади. Зробіть свої коліна і дорогий телефон мій тато дав мені. І в цьому стані він побачив мене в домашніх умовах, коли я міг ледь згадати про все про гроші і пішов прямо в жіночу кімнату. Я був дуже лежав після п'яти напоїв. й

р.

Дівчинка щиро приймала, що на наступний ранок вона чекала наступну обструктивну лекцію з попе і швидку примирення. Це просто те, що це завжди так, і вона вирішила, що цей час батько буде робити те ж саме. Він завжди був свого роду. Але з'явився терпіння батька Анастасія.

«Дуже дивився неймовірно дивний, що вранці. Я відчув, як другий, і я б просто падаю через землю. Він вже підозрілий німий. Я пішов до холодильника, щоб отримати деякі продукти харчування. Я намагався розгладити його і попросити, якщо Dad зробить мене деякою каву. Але він не поговорив мене. І захопив його руку і забрав його до вітальні. В наявності є тільки одна віша. й



Настя була захоплена, коли вона дізналася, що батько її звідти з дому. Чоловік сказав, що дочка буде жити в Старому домі її загиблого бабуся. Це один МалкaНедалеко від міста, де проживала Настя і Дад. У валізу були кілька речей, мінімальні гроші на крупу, книги. Ніщо інше. Настя була доставлена в авто і відправлена в село. У той час здавалося б, як зраджувати дівчину.



Репортерами: Все про те, як будинок моєї бабусі я кричав. Я відчув, як мій батько мене зрадив. Він не любить мене і ніколи не зробив, так як він відправив мене в цю висихання. Я був дуже сердитися з ним і думав, що я ніколи не пробачу його. І в цьому поганий шак, я буду голодувати. Я не знаю, як приготувати.

Будинок Бабця був дуже невеликим порівняно з Анастасією. Дівчина вирушила всередину і вразила, що все всередині було на місці. Меблі, техніка. Тільки пиломатеріали, але в цілому ви можете жити. Тим не менш, відступ до батька не допустити її від нічого. Вона тримала крісельність і відступає. Тільки після того, як голод нагадав, що це час для їжі.

Тепер Анастасія сміється в часі: Я використовував, щоб купити їжу або приготувати його. В будинку було харчування, але я зробив щось страшне з неї. Деякі дивні суміші борошна, молока, яєць і великої кількості вершкового масла. Він повинен бути млинцями, і він виявився щось знежирення. й

Nastya Вона сказала, що спочатку вона просто молочне молоко і їсти хлібй На наступний день вона спробувала зробити суп. Вона подумала, що суп гаряча вода і трохи злаків. Вона навіть спробувала зробити обсмажену для супу, але після пари моментів, які виходять за межі з жахливо копченою панеллю в руках.

Посмішка удачі Це помітили проходячи молодої людини і допомогли Настя викласти каструлю. Він сміхався і запитав, що він був варенням. Коли я почув історію супу, я сміхався ще більше. Спочатку Анастасія була відхилена, але хлопець, який запровадив себе Андрія, Пропозиція з приготуванням. Він працював у місцевому ресторані, тому приготування супу не проблема.



У той момент, що Настя зрозуміла, що не все було так погано. Вона спробувала готувати, очищивши будинок, читати книги. Їжа не була ідеальною, але вона отримала краще кожного разу. Andrei часто називають дівчину для прогулянок, давали милі дрібники і лікували її до солодощів. Життєрадісна робота в правому напрямку.

Тепер успішний бізнесмен згадував сльози в очах, "Якщо це не для тата ..." Я думав, що він був траєктором, бо я не розумію, як він міг це зробити до своєї дочки. А потім коли я вперше зробив суп самостійно, коли я очищав будинок. Коли вона зробила свій перший гаманець. Я не знаю, як шити до, але мій бабуся знайшов швейну машину і якусь тканину. Дуже цікаво. Я спробував малювати сумочки, а потім пошити їх. І після того, як я почав досягнути успіху. й

Габаритний зображення

Після 2 місяців вигнання батько прийшов до села, щоб побачити, як я живу. Він був здивований і навіть загинув з радістю. Він вірив у мене, вірив, що я міг зібрати себе разом. Він запропонував піти додому, але Я не хочу.й Не хочу залишити Андрія. Любов Андрія. Я зробив все себе, але мій dad допоміг мені побудувати мій характер. Я думав, що я був важко, але це допомогло мені. Я завоював верхню частину бізнесу і досягла успіху. Спасибі, мій улюблений батько.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное