У Сполучених Штатах став модним «несінням», новим способом розлучення

Нерідко Причастя з дитиною після діорцесу Один з батьків зберігається до мінімуму. Розрив сімейних відносин завжди складно, особливо для дітей. Тому в розвинутих країнах, новий підхід до розлучення - так званий «незування» - стає все більш популярним. Тепер ми розповімо, що це виглядає так.



Обговорення з дітьми після розлучення Діти дуже болючі розлучення батьківй Саме тому багато пар шукають спосіб пом'якшення неприємного досвіду дитини. В останні роки багато хто вирішує не брати дітей з дому, де вони звикли жити з батьками, і жити з ними в свою чергу.

По суті, такий незвичайний спосіб життя людей дивився на птахи. Зайдіть ім'я. "Нестінг" (англійська птиця)й Справа в тому, що птахи в свою чергу залишаються в гнізді з курками. Люди почали копіювати цю поведінку: один батько живе з дитиною за узгоджений час. Після чого, коли черга другого надходить, він йде жити окремо.



«Ми бажали тримати дітей стабільними, не розбити все відразу», – пояснює Микола Бурлінг, 38, з Стокгольма. Після розлучення з дружини вони за вісім місяців жили з дітьми по черзій "Діти, що залишилися вдома, не змінювалися школи, не втратили друзів", - додав він. Він пояснює, що з цим підходом діти не потрібно турбуватися між двома батьками.

На дні, коли діти провозяться за дружиною, Ноклас живе в запасній кімнаті в будинку матері. Зняти кімнату в іншому будинку. Для тих пар, які мають гроші навіть купити окремі квартири або будинки.

Анн Боучер, психотерапевт з Каліфорнії, написав всю книгу про гніздування. Вона говорить, що для більшості людей це просто так. перехідна фазай Але є ті, хто не розуміє, як це за роки.



Варто відзначити, що «несіння» отримав велику популярність завдяки деяким знаменитостям. Наприклад, після її розлучення з музиканта Кріса Мартіна, Гвінет Пальту часто тримають в їх спільному домі. Анн Боучер вважає, що свідоме розбиття зірки пара зробила велике враження. Після того, як вони показали, що Ви можете бути дружніми і поважними один одному.й

Як впливає на батьків і дітей? За словами юристів розлучення, цей підхід набирає більше і більше прихильників країн, таких як США, Нідерланди, Австрія, Норвегія, Швеція. Багато пар, які на межі розриву відносин вибирають цей спосіб життя.

Однак ще складно сказати, що цей варіант розлучення є найкращим рішенням для дітей і батьків. Незважаючи на те, що Анн Боучер, автор книги про «посадку», в 90-ті роки спробував нестандартне розлучення, тенденція залишається новим і нестандартним. далеко від ясной



Лікар вважає, що цей варіант краще для дітей. Після того, як вони мають можливість підтримувати свої звички, поступово адаптуючи до змін сім'ї. Бушо досліджував десятки сімей та дітей, які мали подібний досвід.

36-річний Ліннеа Андерсдоттер з Стокгольма, батьки яких розлучилися, коли вона була 11 років. позитивно про в'язанняй Коли вони вперше сказали мені, що вони збирались розбити, я був дуже хвилював. Але коли я дізнався, що я не мав рухатися в будь-якому місці, вона стала набагато простіше, жінка сказав. Він був як я був в безпечному бульбашки, коли вони вирішили проблеми.



Звичайно, не всі позитивно оцінять цей підхід до розлучення. Багато хто вірить, що «посадка» не дозволяє дітям Розлучення батьківй Для Еліна Лінда з Осло, батьки яких живуть з нею після розлучення, досвід, здавалося, дивний і плутаний.

"Я не знаю, чи є будинок, мама або тато. Я не знаю, що вони в кінцевому підсумку вирішили, що вони збираються знову, вона нагадує. Малін Берстрём, дитячий психолог в Каролінському інституті в Стокгольмі, сказав:: Такий підхід тільки завдає шкоди дітям.й



Жінки переконані, що дитина, навпаки, повинна вчитися разом з батьками, щоб зіткнутися з проблемами. На додаток Bergström підкреслює, що життя в свою чергу з кожним з батьків є Уроки для дітейЦе краще, ніж рухатися навколо.

Крім того, психолог стверджує, що такі зв’язки негативно впливають на колишніх дружин, адже вони Можливість вижити розлученняй «Дособа після розлучення має бажання розпочати своє життя», – розповідає експерт. Постійне повернення в загальний номер не дозволяє робити це.



Але є пари, для яких підійде цей спосіб життя. Наприклад, Бодил Швінн з шведського міста Соллентуна та її екс-люда. Вона переконана, що для успішного досвіду в'язання між чоловіком і жінкою Хороші відносини повинні підтримуватися.й Жінка спокійно відреагувала на те, що її екс-люда мав подруга. «У мене багато людей дивляться цими відносинами, але він мені влаштовує», – каже Баудик.

Звісно, «найкращий» не доступний всім і з точки зору матеріалністьй Не кожен батько може дозволити окремому будинку. Тим не менш, якщо відносини між чоловіком і жінкою безперечно зіпсовані, метод може просто не працювати.



Як ми можемо бачити, «посадка» не підходить кожному. І навіть серед психологів не існує консенсусусу, як такі враження впливають на батьків і дітей. Є багато неоднорідних точок.Не просте знайомство. Причини різні, як і відносини між людьми. Можна зрозуміти бажання батьків захистити дитину від психологічної травми і продовжити регулярне спілкування з дитиною після розлучення. Але допоможе вам допомогти? Відповіді немає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное