Мати-взагалі вимагає грошей на кросівки, віддані чоловіку

«Це не перший раз, що десертифікація матері заливається в сумку. Деякі дивні подарунки з Вери Львівни. І вона вважає, що вона показує турботу, говорить Таня. Зараз Тетяна на батьківщині залишає, піднявши сина, її чоловік працює, але не вистачає грошей. Моїм батькам і батькам дружини, які можуть допомогти. Але Tanya більше не хоче допомогти від її матері-завдання.



Соон Ванья буде два роки, але зараз я на пологах. Тепер мій чоловік і я не простий, але ми намагаємося не бути дискуровані, хоча гроші дуже не вистачає. Навіть з зарплатою ми не можемо купити новий одяг для нашого сина. І нещодавно Валера приїхала, як це, приніс коробку. Відкривається, і є нові чоловічі черевики.

681582

Виявилося, що мама-в-правила сина взуття, ми були дуже щасливими, бо в той час ми не змогли дозволити собі таку покупку. По-друге, мій мама-в-в-праві назвав мене і попросив мене в чолі, коли я б сплатив її назад для свого чоловіка взуття. Я не знаю, що я говорив. І тоді я пам'ятав нове. Тоді я сказав, що це був подарунок, які гроші, якщо ми робимо зустрічі. Чому я купив взуття?



І відповідав, що вона не могла дивитися Валера в старій шаббі взуття ходить в холод. Так вона купила його взуття і очікувала нас, щоб оплатити її пізніше. Вера Львівна це пансіонат, вона живе окремо, тому вона дійсно витрачала. Звичайно, ми отримали гроші назад.



Але для дня народження Ваня, Вера Львівна подарувала йому столик для годування. А потім я сказав, що ви знову отримаєте гроші назад. Це перший раз я бачив його, чесно. Як можна подарувати подарунок і вимагати гроші на неї? Табличка не дешева, кажуть, що вона не шкода за її онуком. Але це смішно!



Вера Львівна звернулася до неї. Я сидів з батьками на кухні і ганчіркою. Коли я відкрив його, я бачив Вера Львівна з великим м'ясом в руках. Вона подрібнюється в сумці і кладуть сире м'ясо на стіл. Вона сказала, що вона купила її за вигідною ціною. Я вже знав, як це закінчилося, я хворий на цю допомогу. Так я кинув Вера Львівна і її м'ясо з дверей і сказав їй, що я б купити м'ясо я думав, що я хочу.



Моя мати-на-правила, тепер вона не говорить мені і очікує мене, щоб запитати її прощення. Ось ми йдемо. Не допоможи, це реальний сервіс. Чому я можу допомогти мені, коли вона точно знає, де ми. Не допоможи всім. Хто хоче? Я вірю, що я зробив все правильно, звідси я не приймаю подарунки від мого чоловіка, і мій чоловік був заборонений приймати будь-яку допомогу від неї. Я бачу, що мій чоловік повинен дати гроші, коли ми не можемо зробити кінці, щоб відповідати без цих подарунків. Але я знаю, що ситуація є тимчасовим, я буду працювати найближчим часом, а потім все буде добре. З руйнуються відносини з матір'ю. й

р.

Важко уявити, що Вера Львівна думала, коли вона зробила такі подарунки молодим сім'ям. Неважливо, скільки грошей людина має, кожен знає, що подарунки не оплачені. Якщо Вам необхідно сплатити подарунок, це покупка. Подумав, що вона знає краще, як жити для молодої сім'ї і що їм потрібно більше цього друга, але фінансово Вера Львівна не може допомогти, тому вона робить такі переваги. Ми не можемо робити без розмови. Побачимо, що її дарунки та прихильність до життя важко для своїх дітей. Що б ви робили на місці Тетяни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное