Які дні тижня потрібно мити волосся, щоб насолоджуватися багатством і благополуччям в житті?

Мій подруга миє її волосся на певні дні тижня. Я завжди дивився, чому я повинен зробити це на графіку. Після всього, частота миття залежить від того, як швидко голова виростає жир. Вимкнено, що не точка. Катя вірить, що її багатство і благополуччя безпосередньо пов'язані з такою простою процедурою краси. Я попросив її про все і я розповість її сьогодні. миття волоссяЯкщо ви хочете бути успішними.



Енергетика і енергія волосся тісно взаємопов'язані. Крім того, езотерикам вважають, що волосся є джерелом життєвої сили і енергії. Вважають, що будь-який вплив на волосся може змінити своє життя. Ці зміни можуть бути як позитивними, так і негативними.

Я думаю, що ви, ймовірно, знаєте, що дуже часто дівчата зрізають волосся, коли вони розбиваються своїм партнером. Відомий кар'єр був символом початку нового життя. При зміні волосся ви стаєте більш впевненими. «Ви готові пустити минуле, щоб жити в подарунок. й



Привіт, після стрижки, настрій дійсно отримує краще. Негайний рельєф. І це не дивно, адже в одній точці ви позбавляєте від накопиченої енергії. Але що про миття волосся?

Наші предки вірили, що це через волосся, яке здійснюється в тісному з'єднанні з зовнішнім світом. Крім того, довжина і стан волосся подаються як своєрідна характеристика особи. Наприклад, власники довгого і товстого волосся, як правило, мали гарне здоров'я.



Волосся слід обробити все серйозністю і повагою. Якщо ваш день був поганий, перед сном потрібно піти в теплий душ. В той же час дуже важливо повністю змочити волосся і чекати стільки води, що можна пропускати через неї.

Не промийте волосся шампунем. Вода потребує деякого часу. І ще краще в цьому моменті сказати такі слова: "Вода, мийка волосся, для світлових потоків енергії відкриваємо спосіб." Після душу не висихайте волосся феном, спочатку змочіть їх рушником і загорніть його на 10-15 хвилин.

понеділок - це складний день, який нагадує кілька людей. Не дивно, що ви не повинні мити волосся в цей день. Якщо ви робите, то наступний тиждень буде складним і нещастям. Але в вівторок миття волосся не тільки можливо, але і необхідно. Це чудовий день, щоб почати нові речі і завдання.



Середа є одним з найбільш сприятливих днів, коли ви можете мити волосся без страху. В цей день ми готові поглинати якомога більше позитивної енергії.

Пропоненти езотеризму не розуміли своїх голів у четвер. Тим не менш, краще це зробити перед сходу. Найдовший, який ви прокинете, краще і більш продуктивно заробить ваш день. І з яскравою і чистою головою, це буде ще простіше!

р.

Ми любимо п'ятницю, тому що це останній робочий день тижня, після чого довгоочікуваний вихідні. З точки зору енергії п'ятниця схожа на понеділок. Тому миття волосся в цей день не потрібно.

У суботу важливо не тільки добре відпочивати, але й підвести підсумки тижня. Це ідеальний день для очищення квартири і догляду за собою. Водні процедури – обов’язкова субота. Неділя вважається днем духовного збагачення. Якщо ви промивте волосся в останній день тижня, ви обов'язково відчуєте свою удачу, щастя і фінансову благополуччя.



Звичайно, є різні ситуації в житті. Якщо ви не змогли мити волосся в неділю, не проблема! Так само, як миття, скажімо ці слова: «Неділі мені потрібно мити волосся і не нудьгувати себе.» Я мила її в колах, достатку і щастя не буде змиватися. У неділю я запитаю про удачу і не відлякувати мене.

Я дивлюся, якщо ви вірите в езотеризм і ви дотримуєтесь своїх правил? Розкажіть, як часто і на які дні тижня ви можете заголовок. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное