Я пообіцяв платити багато грошей для когось, хто міг би відвідати мій старий мама щодня.

Як слід відреагувати на невиправдану критику і сумніватися на правильність дій одного з якихось інших слів? Багато людей похилають до публічного тиску і перестають вірити, що вони прийняли право рішення в певній ситуації під зброя судових поглядів і суворих фраз. Ви коли-небудь були в цій ситуації, і якщо так, що допомогли вам впоратися з нею?

Моя 75-річна мати проживає окремо в селі протягом декількох років. Так як батько загинув, вона стала набагато складніше для неї, щоб впоратися з господинею.

Звісно, мій чоловік і я використовував, щоб прийти і допомогти, як ми можемо. Але з часом, переїзд з міста до с. і назад кожен другий день став більш складним для нас. Діти потребують допомоги онукам, потім самі справи незгодні.



Мій чоловік і я простий людей. Ми живемо не краще, ніж інші. Дякую за багато років роботи, я отримую гідну пенсію. Моя людина все ще працює час від часу. Скажіть, що він не може сидіти в домашніх умовах, поки кісточки не змащуються, це буде робота. Я не говорю ні. Відчувається сила - добре, великий, додатковий дохід ніколи не зашкодить.



В цілому фінансовий випуск в нашій сім'ї більш-менш розраховується. Якщо ви не повинні запозичати гроші, спасибі Богу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я пропоную, що вона переміщається з нами кілька разів. Вона відмовляється залишити її додому...



Я переживаю більше і більше про моєї матері щороку. Дивитися те, що відбувається, Бог заборонений, і я не можу там. Так що влітку я вирішив знайти медсестра для неї.

Так, один вікенд я повернувся до села і почав інтерв'ю місцевих жінок, які можуть приїхати до моєї матері щодня на тиждень, щоб допомогти в повсякденному житті за гроші. Але кожен сказав в одному голосі, як поганий я був і як неправильний Я зробив. Я не знайшов нікого.



Румори поширилися по всій с., кажучи, що я збираю, щоб залишити свою маму на милість долі. Досягнення недбалента і родичів. Тепер зателефонуйте, щоб навчити мене жити.



А що я повинен реагувати на це? Я не здаю, що зробив все неправильно, але я готовий вірити, що я погана дочка.



Мені здається, що це не варто реагувати на це. Деякі люди просто дадуть чомусь судити і обговорити. Якщо я був наш герой, я спробую знайти медсестра. Я не хотів би звернути увагу на них.

Яку пораду ви хотіли б подарувати нашому героїні? Ми будемо раді вдячні, якщо ви поділитесь своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное