Дочка щасливо подякував за подарунок, а син-в-право сказав, що він не перейде до подарованої квартири

«Дуже з чоловіком, який думав! Історія на межі фантастики, і мої друзі не вірять, що коли я її говорю. Я не хочу переїхати в квартиру, що Наташа і я дав їм. Ну, хто в своїй свідомості відмовляється від таких подарунків? – не можна зрозуміти Лілія Михайлівна.



Моя дочка буде мати дитину незабаром. Для декількох років молодої сім'ї мешкали в оренду квартиру. Тепер вони дають майже всі гроші на оренду житла. Але я відразу ж розповідав Наталю, що я подарував їй квартиру, що мій чоловік і я купив для них. Через кілька місяців ми повернули наші діти ключі до квартири.



Дочка була дуже щаслива, тому що зданий житло дорого, і умови там, щоб покласти його злегка, не краще для новонародженої дитини. Так мій чоловік і я потрапив в неї. Моя син-в-права не змінила своє обличчя виразом і сказала: Він гордий, ви бачите, він хоче зробити все самому. Це, звичайно, збуджена, але я стурбований долею малюка.



Зараз Наталя та Сергій живуть в житловому районі, вони орендують двокімнатну квартиру. Молода родина економить гроші, щоб купити власний будинок. Але жити в орендованій квартирі ви не зможете заощадити багато. Особливо так як їжа завжди дорого. А коли є три, то він буде навіть важче.



Мій чоловік і я заощаджу гроші на роки. Хочу купити квартиру у віці. Але коли Наташа прийшла до нас з чудовими новинами про поповненні сім’ї, ми не сумнівалися в другу, що ми повинні допомогти нашій дочці з житлом. Ми не мали всієї суми, тому беремо на себе невеликий кредит і купили двокімнатну квартиру в новобудові з ремонтом, необхідно принести тільки меблі.



За день народження моєї дочки ми подарували їй ключі до квартири. Наташа була так щаслива, поцікавила нас, дуже вдячна. Поки квартира зареєстрована для чоловіка, але це формальність, житло належить до Наталії та чоловіка, тому ми сказали їм. Вони можуть вільно розпоряджатися квартирою і зробити будь-які зміни в ній.

р.

Наступного дня Наташа назвав мене і розповіли, що її син-в-право відмовлено вводити в подарунок квартиру. Він не хоче бути схильним до будь-якого. Скажіть, що після того, як я висить в своєму будинку весь час, і він не зможе зловити мене. Зараз він на своїй території, заробляє себе, сплачує за житло. Він не йде на країну, він святкує свята з батьками. Син-в-право вважає, що він більше не буде повноцінним власником його будинку. І ми спробували для них.



Фурси сино-правової Лілії Михайлівна частково вірні. Тепер він відчуває себе як хлібозавод, голова сім'ї. Якщо він і його дружина переїхали в свою квартиру, чоловік відчував себе некомфортним, так як якщо він не може подбати про дружину і дитину. Чоловік гордість дуже легко боляче. І хоча Лілія Михайлівна тепер говорить про те, що вона не думають про що-небудь, вона може добре змінити її розум протягом декількох років.



Після того, як батьки Наталії купили цей будинок і сходження на кредит. Вони спочатку хотіли купити квартиру для себе. Чи шкодують, що такий щедрий подарунок до своєї дочки? Може бути, дружини повинні жити в квартирі своїх батьків і економити гроші швидше, щоб купити їх додому, а потім це стане зрозуміло, чи мають право залишити такий подарунок для себе. Що б ви робили, якщо ви були вашим сином?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное